Skocz do zawartości

Zapowiedzi/Nowości - First To Fight (kolekcja Wrzesień 1939)


Botan

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście mam podobne podejście jak Kolega RAV.

To że nie ma żadnej informacji o planach wydawniczych, jest mało ścisłe. Dla zainteresowanych wiadomości jest dużo.

- łatwiej ustalić kolejność wydawniczą kiedy firma planuje trzy modele w roku, trudniej gdy w roku wydaje się kilkanaście modeli rocznie,

- wiemy że modele ukazują się w przybliżeniu co 30 dni,

- wiemy że zaprezentowano testowe modele których możemy oczekiwać: Kfz.70 (odkryty), Kfz.81 (z plandeką), Sd.Kfz.247 (4x4),

- wiemy że producent na przestrzeni lat zapowiedział i zadeklarował wypuszczenie modeli: kawaleria polska, ułani piesi i konno, zaprzęgi polskie, zaprzęgi niemieckie, kawaleria niemiecka, motory polskie, motory niemieckie, C4P wz.34, PF 518 i kilka inny

- wiemy że plan wydawniczy jest uzależniony od zainteresowania i czynników ekonomicznych

 

Jak dla mnie to wiadomo dość sporo (nie jestem powiązany z firmą a wiedza jest ogólnie dostępna).

Uzbroiłem się w cierpliwość i cieszę się każdym nowym modelem. Cieszę się również tym że jest firma która wymyśliła i realizuje naszą historię. Zagraniczne firmy nie podjęły i podejmą się produkcji "polskiej historii" bo nie zarobią na tym tyle ile by chciały. Taka prawda. Tym większy mam szacunek do starań i wysiłku Firmy FIRST TO FIGHT. Oby sukces finansowy nakłonił ich do kontynuowania serii jak najdłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam takie wrażenie , czy FtF "wali w kulę" z jakością figurek?

Pierwsze ich figurki (piechota polska i niemiecka) były super jakości a teraz? Niemieccy i polscy artylerzyści wyglądają jak jakieś śpiki...Zero konturów, zarysów po prostu gniot jakich mało. Już chińskie małe żołnierzyki mają więcej detali niż te humanoidy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...
8 minut temu, RAV napisał:

.... Co dokładnie chcesz wiedzieć?

Nie znam się na tych armatach, a chciałbym wiedzieć jak wygląda merytorycznie i jak z jakością odlewu.

Ponieważ, albowiem: po sąsiedzku, na Westerplatte, taką jedną mieli.

A mijam to miejsce codziennie, jadąc do pracy i z powrotem.

Pomyślałem więc sobie, że wypadało by ją zrobić.

Pozdrawiam, Przemek

Edytowane przez PrzemekW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.