Skocz do zawartości

T-90 Meng 1/35 ( Wspólny warsztat Demonion i Grzegorz )


Gość Grzegorz Grabowski

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Panowie. Wasze komentarze podziałały na mnie uspokajająco. Zatem idę w dobrym kierunku . A tu tak na deser jeszcze , jakiś Wania wsiadł do czołga:). Może go zostawię a może nie, zobaczymy:

 

Obraz136_zps8973dd5e.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 372
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Grzegorz, polityka polityką, ale jak przyjadą do Nas, to przynajmniej będziemy mogli się dokładniej przyjrzeć oryginałom - przez celownik wyrzutni ppanc.

 

Kontynuuj ( -cie ), bo bardzo dobrze Ci ( Wam ) idzie !

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i czołguś już w bucikach . Strasznie to była nudna robota te gąsiece, ale udało się i tak to wygląda:

 

Obraz139_zps51e2a79f.jpg

 

Obraz137_zps590fe202.jpg

 

Obraz140_zps44a8580a.jpg

 

Obraz143_zpsfa9d24c9.jpg

 

Obraz142_zps5403e04e.jpg

 

Obraz141_zps80cc8548.jpg

 

Obraz138_zps2de3b1de.jpg

 

Obraz144_zps7b7069fd.jpg

 

Obraz145_zps880983da.jpg

 

Muszę jeszcze powalczyć z tym washem. Gdzie nie gdzie dodać, gdzie indziej wytrzeć, i jeszcze gdzie indziej wzmocnić. Druga gąsienica, jest jeszcze nie pomalowana, bo nie wiem czy przypadkiem nie zostawić mu czarnych gąsek , przetrzeć je tylko metalizerem i dodać te niby gumowe nakładki. Wszelkie sugestie w tej sprawie mile widziane. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdybym zastąpił to farbką dla plastyków Umbrą paloną?? Też jest bardzo ciemna. Nie bardzo mogę pozwolić sobie na zakupy teraz, za chwilę urodzi mi się synek. Właśnie wybieram się do żonki na porodówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdybym zastąpił to farbką dla plastyków Umbrą paloną?? Też jest bardzo ciemna. Nie bardzo mogę pozwolić sobie na zakupy teraz, za chwilę urodzi mi się synek. Właśnie wybieram się do żonki na porodówkę.

 

Witam Waszmościów.

Grzegorz Raw Umber jest najlepszy do washa. Właściwie w słojach AK to ten kolor rozcieńczony White Spritem. Burn Amber tak, ale + czarny. Gęsi będziesz oczywiście maział i chemikaliował.

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorzu - no pewnie, że rozwinę chodziło mi o pigmenty i takie tam..... Wdają mi się jakieś srebrne te gęsi.

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, srebrne, bo pomalowałem je gun metalem z Tamki, ale jak tak patrzę, to mi się to nie widzi. Błocić gąsek nie chcę, bo to ma być defilada w Maju, na Placu Czerwonym, a tam wtedy błota nie ma. Jakieś lekkie przykurzenie planuję i to wszystko. Chyba trzeba się będzie szarpnąć na ten metalizer Gunze 212.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów. Tak może troszkę odbiegnę od tematu zasadniczego, ale chciałem się pochwalić moim najlepszym modelem jaki mi wyszedł, o to on :

 

Obraz003_zps2f7993a3.jpg

 

Chwilowo wstrzymuję się z ukończeniem T-90 i zaczynam być tatą . Pozdrawiam kolegów. Daniel masz okazję nadrobić zaległości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Krzychu. Ty już wiesz jak to jest być tatą, ja się dopiero uczę od wczoraj. Niestety nie mam jeszcze Małego w domu bo leży z żoną w szpitalu. Musieli robić cesarkę bo niezły gigant nam wyszedł 4 kilo 700

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Gratuluje Grzegorz! Gratuluję też Mamie!

Mój drugi syn przyszedł na świat 3 miesiące temu (więc nadal na świeżo) i też przez cesarskie cięcie więc w pełni się solidaryzuje. Dużo zdrowia i pociechy życzę dla Was ! :-) No - to teraz się zacznie prawdziwe modelowanie - hehehe....

 

pozdrawiam serdecznie

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę wątek śmiecimy ale co tam. Ja będę miał najpóźniej, ale może by się udało nam wypad do Telford zaplanować. Mi na chwilę obecną trudno coś obiecywać, ale wtedy sytuacja rodzinna byłaby już troszkę ustabizowana i może by się udało. A wtedy to "two birds with one stone".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję "Najlepszego Modelu" Tobie i Mamie. Niech rośnie duży i zdrowy. Twoimi modelami nich się zacznie bawić jak najpóźniej . Biedny T90 teraz to już na pewno sam zarośnie kurzem bez specjalistycznego brudzenia, w sumie to też metoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

@ Bazylms & Grzegorz

Tellford brzmi idealnie na takie spóźnione świętowanie narodzin trzech chłopaków :-) Koniecznie trzeba będzie się dogadać i postarać tam być.

 

pozdrawiam i sorry za offtop

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję. Widać, że się przyłożyłeś. Teraz będziesz miał brudzing w realu. I będziesz usprawiedliwiony jak będziesz chciał posiedzieć długo w nocy albo baaardzo wcześnie rano wstać.

Pozdrowienia dla dzielnej mamy.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze Grześkowi już dawno złożone gratulacje. A w chwili obecnej jak mówi jeden z moich kolegów z pracy: "czas wyciągnąć palce z d... i wziąć się do roboty" .

Więc tak Gąski złożone i z podkładem

CIMG3509.JPG

Dodatkowo w chwili obecnej podkład dostały koła, wewnętrzna część pokrywy silnika i jeden z włazów (gotowe do malowania). W planie na dziś jest wykonanie kilku elementów wieży i rozpoczęcie jej kablowania. Ale zobaczy jak się czas ułoży bo już w chwili obecnej taka jedna czarownica wysyła mnie na miasto bym coś załatwił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.