Skocz do zawartości

Humvee World, czyli moje siły zbrojne


makinen

Rekomendowane odpowiedzi

Podjąłem się wymycia witrynki, co zaowocowało wyciągnieciem sił zbrojnych na światło dzienne- a że to dziś dobre, to sobie popstrykałem.

Jedne bardziej, inne mniej udane, kilka czeka na "drugie życie". Może kogoś uda się zachęcić do zbudowania modelu współczesnego pojazdu kołowego- np. humvee.

IMG_5396_zpse1cc1720.jpg

IMG_5397_zps050f2092.jpg

IMG_5398_zpsa8f255f1.jpg

IMG_5399_zps79539065.jpg

IMG_5400_zps9601003d.jpg

IMG_5401_zps70752d7d.jpg

IMG_5402_zps3d981ca2.jpg

IMG_5403_zps0f44e90e.jpg

IMG_5404_zpsb7ed06cd.jpg

IMG_5405_zps5fe0b06c.jpg

IMG_5406_zpsede1b634.jpg

IMG_5407_zps1d9c20da.jpg

IMG_5408_zps7bfc8ee5.jpg

IMG_5409_zps368393ac.jpg

IMG_5410_zps69d30294.jpg

IMG_5411_zps15ba4192.jpg

IMG_5412_zps5bb73ec6.jpg

IMG_5413_zps70648a82.jpg

IMG_5414_zps7d43a8ff.jpg

IMG_5415_zps997a1ef4.jpg

 

A tu zestawy, które czekają na dokończenie, lub renowację

IMG_5416_zpse7e76e65.jpg

IMG_5417_zps830d32fc.jpg

IMG_5418_zps3051386c.jpg

 

Na warsztacie M1025 GROM z Afganistanu i M1025A2 z motocyklem Kawasaki z ćwiczeń Iron Star 1994

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna kolekcja.. mam pytanko jakich farbek używasz do malowania natowskigo i pustynnego. Ja mam plan zbudować kilka pojazdów współczesnych w skali 1:72. Wacham się którą markę wybrać Tamiya, Revell czy Gunze, każda z tych firm robi zestawy natowskich farbek.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna kolekcja.. mam pytanko jakich farbek używasz do malowania natowskigo i pustynnego. Ja mam plan zbudować kilka pojazdów współczesnych w skali 1:72. Wacham się którą markę wybrać Tamiya, Revell czy Gunze, każda z tych firm robi zestawy natowskich farbek.

 

pozdrawiam

 

Piaskowy to Pactra nr nie pamiętam, a jestem poza domem. NATO - używałem humbrola, ale proponuję zestaw Tamiya do pojzadów NATO.

 

Bazylms- my też tego nie wiemy . Biorąc pod uwagę wersje produkcyjne, warianty, modyfikacje i przeróbki własne poszczególnych pojazdów, to....nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • Super Moderator

Cześć

Bardzo dużo ich zrobiłeś - fajnie, że każdy jest inny. Najbardziej podoba mi się jeden z prostszych z delikatnym kamuflażem (takie jakby fale - 4-ty od dołu), no i jeszcze jest ten z piracką flagą - fajnie wygląda to mokre błoto - widać, że we wszystkie modele włożyłeś dużo serca i sporo czasu!

 

pozdrawiam

Christian

 

P.S.

Przeszukałem właśnie moją tablicę na Pinterest i odkopałem jeden z Humvee, który wgniótł mnie swego czasu w fotel - zerknij tu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeeee z "Pustynnej Burzy" masz tylko jeden pojazd (Avenger) ja mam 2 .Super kolekcja moim faworytem jest wóz cygański ten z tą budą. ps .chciałeś warsztatu z remontów głównych pojazdów USMC- będą do tego z TOW już mam wszystkie komponenty i nawet zrobiłem już zdjęcia. Pozdrawiam M1A1(HA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.

Przeszukałem właśnie moją tablicę na Pinterest i odkopałem jeden z Humvee, który wgniótł mnie swego czasu w fotel - zerknij tu

 

Hmmmm...mnie dumvee zawsze wgniata w fotel . Moze jak skończysz swoją dioramę, to coś amerykańskiego w humvee w roli głównej zmajstrujesz?

 

Ps. Adams- to sie organizuj!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

@makinen

Kto wie, co wpadnie na warsztat za jakiś czas - Humvee jest bardzo wdzięcznym obiektem - można by solidne pojeczać - dla przykładu:

transport kolejowy... ew zrzut pojazdu z transportowca, albo podwieszony pod heli? Podobają się scenariusze?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem ,

niedługo będę sklejał M998A1 (bodajże na 13. zdjęciu to u Ciebie on) i mam pytanie - Jak ze składalnością??

 

 

Nie wiem, czym dysponujesz- Italeri, czy Academy? Oba mają błędy i wymagają poprawek, ale polecam z tych dwóch model Italeri. Jak zaczniesz warsztat, to sie zgłoś - pomożemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem ,

niedługo będę sklejał M998A1 (bodajże na 13. zdjęciu to u Ciebie on) i mam pytanie - Jak ze składalnością??

 

 

Nie wiem, czym dysponujesz- Italeri, czy Academy? Oba mają błędy i wymagają poprawek, ale polecam z tych dwóch model Italeri. Jak zaczniesz warsztat, to sie zgłoś - pomożemy.

 

Dysponuje modelem z Italieri , właśnie miałem się zapytać o pomoc .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.