Skocz do zawartości

T-64 Trumpeter, 1:35


copycat

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za pomoc. Z tego co wiem to właśnie Niemcy w czasie wojny zrewolucjonowali kształt kanistrów. Wcześniej używano "blaszanych pudeł".  Ale te pękały. Ten kształt i przetłoczenie stały się standardem. Ale warto było zapytać bo może sowieckie wojsko ma coś swojego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, copycat napisał:

Z tego co wiem to właśnie Niemcy w czasie wojny zrewolucjonowali kształt kanistrów.


Dokładnie, a gdyby ktoś chciał sie więcej dowiedzieć o historii tego wynalazku to polecam:

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Jeszcze raz dzięki z zdjęcie lepszej rozdzielczości, tak dużego nie miałem A szkoda bo widać na nim detale jak łopata, która jest w trakcie, a raczej w głowie. Pobrudziłem go, trochę za bardzo, farbka nie chciała schodzić tak jak oczekiwałem, metoda na lakier do włosów. Podstawka w sumie gotowa. Przydałby się ten najemnik, jest znany z imienia i nazwiska, ale póki co nic podobnego nie znalazłem, chyba że nowoczesny rosyjski czołgista. Najbardziej boli to niebieskie g....o zamiast wizjera na wieży, ale za późno znalazłem warsztaty x_bandita. Chyba że wykonam operację na otwartym organizmie.

 

IMG_1309.JPG.18f0f1e6bd27f9bbe7f1c9a960553722.JPG

 

IMG_1313.JPG.7e0fc2aebe3cbd4a4d469226e7b05d4e.JPG

 

IMG_2169.JPG.e195fff2d282624695e32320642c73f9.JPG

 

IMG_2170.JPG.b9db16ea18b6074c54743af9a9f6fda5.JPG

 

IMG_2171.JPG.f1c75de2f4cc3c8e1c698e36c8816513.JPG

 

IMG_2172.JPG.e645773db72d9cd3495e19c064734a1a.JPG

 

IMG_2173.JPG.07901539cb53aef2c2d53b8573230384.JPG

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie bardzo podoba efekt. To co ja bym dorobił to osłony lamp- one u T-xx zawsze robią robotę. Natomiast zmiana tego wizjera po złożeniu to może być ciężka sprawa, ale do zrobienia jak się uprzesz :). Jesli nie bedziesz chciał się męczyć to rozważ zrobienie go na czarno z połyskiem. Możesz też zrobić hybrydę czyli wyrezać blaszkę Trumpka by była ramka i podkleić ją DVD podmalowanym z tyłu czarnym. Tak czy inaczej podstawka i model bardzo mi się podobają. Może za parę lat po zrobieniu 80tek i 90/72jek zrobię sobie takie 64ki 😂

Edytowane przez x_bandit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Panie Copycat - ten model jak i grunt wyglądają super! Jak dla mnie po brudzeniu wygląda fenomenalnie i świetnie komponuje się z podstawką. Przedostatnie zdjęcie wygląda bardzo realistycznie - tylko tła brak. Zapowiada się jedna z lepszych "scenkowych" prac w ostatnim czasie w naszej części forum. Jedynie czego bym się czepnął to gąsienica tam gdzie urwany błotnik - nie wiem czym tam działałes (rdzawym czy ziemistym) ale wyglada na bardzo zardzewiałą, wręcz taką jak by się miała pokruszyć po ruszeniu. Sam krój gąsienicy jeszcze potęguje to wrażenie. Bardziej pasowała by mi do wraku pojazdu, który trochę przeleżał na polu bitwy niż do czołgu na chodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, TAW napisał:

Jedynie czego bym się czepnął to gąsienica tam gdzie urwany błotnik - nie wiem czym tam działałes (rdzawym czy ziemistym) ale wyglada na bardzo zardzewiałą, wręcz taką jak by się miała pokruszyć po ruszeniu. Sam krój gąsienicy jeszcze potęguje to wrażenie. Bardziej pasowała by mi do wraku pojazdu, który trochę przeleżał na polu bitwy niż do czołgu na chodzie.

Dzięki, najpierw rdzawy wash po czarnym, potem pigmenty ziemiste. Wyglądało to dobrze, ale po użyciu fixera jakoś to się zlało w jedną całość. Może wash był za świeży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.