Skocz do zawartości

T-72B Lotnisko w Doniecku 2014, Trumpeter 1/35


Kamil K.

Rekomendowane odpowiedzi

Kamil, no ja Tobie po prostu bardzo dziękuję, wiesz . Dziękuję Tobie bardzo za opad szczęki i ślinotok, których dostałem na widok tego cacka. Zmieniam hobby, będę zbierał pudełka po zapałkach . A tak na serio, to... WYMIATASZ MISTRZU !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki, dzięki za tak pozytywny odbiór, znaczy się obrałem dobry kierunek.

 

Planujesz go umieścić w jakiejś szerszej scenie czy tylko sam model i mała podstawka ?

Nie mam miejsca na duże scenki, będzie tylko mała podstawka, żeby modelu nie brać w łapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Zrobiłem sobie błoto na wannie pojazdu. Miało być go mniej, ale pierwszy raz używałem fixera i następnego dnia pigmenty nie chciały już tak ładnie odchodzić... Więc zostaje tyle ile jest, i tak mało będzie z tego widać. ;-) Na kadłubie pojawiło się nieco rdzy na siatkach, ale reszta roboty dopiero przede mną. Tak samo jest z kołami - dopiero zaczynam pracę nad nimi.

P1300888_zpsjinmctrn.jpg

P1300889_zpsybgig4db.jpg

P1300904_zpszj6g2dbq.jpg

P1300908_zpsctlmiyfa.jpg

P1300907_zpslmitqgmh.jpg

 

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba. Podziwiam staranność pracy. Natomiast co do fixera i błota., to trzeba uważać,bo jak się nałoży za dużo pigmentu, to potem bardzo ciężko schodzi... Tak trzeba planować, żeby kilka warstw położyć. ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Model w 99,9% gotowy. Możliwe, że coś jeszcze z nim podziałam jak już usadzę go na podstawce.

Jeśli macie jakieś propozycję, co tu jeszcze ew. z nim zrobić, to chętnie się dowiem.

P1300933_zps6lrbqw7m.jpg

P1300942_zpsxqvrjmza.jpg

P1300936_zpsdx6hj2c8.jpg

P1300935_zpsjahdvlxv.jpg

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęka opada!! Nie wiem co Ty chcesz tu jeszcze poprawiać? Na Twoim miejscu poszukałbym teraz jakiegoś zdjęcia zniszczonej ulicy w Doniecku, i przy pomocy Photoshopa umieścił bym na niej ten czołg. Jestem pewien, że mało kto się połapie, że to model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypuszczałem, że kiedykolwiek spodoba mi się T-72. Wygląda jakby wyjechał z jakiegoś złomowiska, prosto w środek walki. Klimat już jest, pozostaje poczekać na podstawkę która go jeszcze dopełni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wydaje Ci się. Gdyby coś było nierówno, to byłoby widoczne na fotkach pod kątem. A tam to złudzenie - raz, że oba koła są jasne, a dwa, że pokrzywione są gumowe fartuchy i nie stanowią takiego punktu odniesienia jak prosty błotnik nad środkowymi kołami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.