Skocz do zawartości

Su-27UB - Kolejna 64'ka w kolekcji


KRL

Rekomendowane odpowiedzi

Czas wkleić kilka fotek mojego ostatniego modelu to kolejny mój model z numerem 64 ten numer ma dla mnie duże znaczenie ze względów osobistych, więc jak tylko pojawia się możliwość sygnowania modelu tym numerem to takowy pojawia się tak jak w tym wypadku.

 

Osoby które miały okazje odwiedzić festiwal w Elblągu mogły zobaczyć model Su na żywo.

 

Model wydany przez Trumpetera i muszę tu od razu dodać, że żaden dotychczasowy model jaki skleiłem nie był tak łatwy do złożenia jak Su. Elementy pasowały do siebie bez większych problemów a wykonanie ruchomych powierzchni sterowych okazało się bardzo proste.

Ogólnie model sklejało się doskonale i mogę polecić ten model z czystym sumieniem każdemu kto ma BARDZO DUŻĄ półkę.

 

Jedyna wpadka Trumpka to proponowane kolory, które nie mają za wiele wspólnego z tymi oryginalnymi jakie były na tej maszynie - szczególnie w przypadku koloru niebieskiego.

 

Na szczęście dokopałem się do informacji o kolorach i mogłem odtworzyć to co było na oryginale.

 

Kamuflaż okazał się także zdecydowanie bardziej wymagający niż wykonanie szaro-szarych malowań jakie do tej pory zrobiłem. Wykonanie brudzenia czy Lini podziału jest naprawdę trudne ponieważ na tych jasnych kolorach wszystko wydaje się strasznie ciemne i bardzo mocno się wybija jak choćby linie podziału przygotowałem do tego szarego wash'a i okazał się zbyt intensywny.

 

Następnym razem będzie lepiej tym bardziej, że zamierzam jeszcze skleić Su-27B i Su-30MKK

Proforma dodam, że model jest kolejnym i zapewne nie ostatnim moim modelem z pudełka, kamuflaż wykonany z ręki.

 

Dodam, że model wymaga naprawdę sporo miejsca a MiG-21 w skali 1:32 postawiony obok wygląda jak maluszek.

 

 

IMAG2739_zpsh8b0prxj.jpgIMAG2803_zpszjnfc7xo.jpgIMAG2805_zpssgaoxrgs.jpgIMAG2806_zpsazomzmgj.jpgIMAG2800_zps2anbjohj.jpgIMAG2778_zpsqerr5u3s.jpgIMAG2786_zpsc75cj1tz.jpgIMAG2699_zpsbyfy1tdi.jpgIMAG2728_zpsctonrlqj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny. Mógłbyś zamieścić wspólną fotkę z Migiem?

 

 

Fotka wspólna.

 

IMAG2827_zpsv3il2epf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście ten Su jest spory. Oba modele bardzo ładne.

__________________________________________________________________________________________

Na warsztacie:

Fiat 621 + armata Bofors - Ftf 1/72

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Panowie - mam nadziej, że kolejny model będzie równie przyzwoity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.