Skocz do zawartości

Eurocopter EC-725 Super Cougar (H225M Caracal)


mandrivecs

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
Nie robimy OffTopu i nie piszemy więcej w wątku warsztatowym na tematy egzystencjalno polityczne

 

Dotychczasowe dywagacje zostały przez Admina przeniesione tutaj:

viewtopic.php?f=56&t=52713&start=15

 

... czy ty pousuwałeś te wpisy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Promocyjny, powiedzmy, że nagroda w konkursie. Takie się daje przy okazji podpisania umowy na dostawę na przykład. Sorry, zapomniałem podpisać - wrzuciłem jako propozycję wyeksponowania twojego Kota. Bo podstawka w sumie ładna jest.

Z informacji: Piazzai Models, 1:40. To to: https://www.facebook.com/PiazzaiModelsSncModelsForAircraftIndustries/photos/?tab=album&album_id=603074979857039 Na stronie producenta nie widzę już tego modelu, albo ślepy jestem. Tylko cywilnego widzę: http://www.piazzaimodels.com/index.php?option=com_jshopping&controller=product&task=view&category_id=10&product_id=105&Itemid=0&lang=en

Jakbyś kończył (jak idzie budowa, a?), to się przypomnij. Wyślę zdjęcie naklejki na wzór do podstawki, jeśli byś reflektował. Miałbyś fabryczną (airbusowską, nie firmy modelarskiej), gdyby ci się udało jakoś skopiować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 10 months later...

O, widzę, że wątek uziemiony jak Caracale.

I kto miał rację? Ja czy wy - specjaliści frontowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, widzę, że wątek uziemiony jak Caracale.

I kto miał rację? Ja czy wy - specjaliści frontowi.

 

Proponuję, żeby kolega z 9-cioma postami na koncie dał spokój z hejtowaniem przed świętami... Rozumiem, że to taka wasza lokalna tradycja, ale osobiste uwagi proszę zachować dla siebie. Wpisy tego typu świadczą tylko o koledze i kręgach które gloryfikuje... W myśl powiedzenia "Nie rozmawiaj z głupim, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" obiecuję nie odpowiadać więcej na kolegi zaczepki... Mimo wszystko życzę wesołych świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kompletna bzdura i szukanie sensacji. Caracal są głównym śmigłem specjalsów którzy są zaangażowani w afganistanie i afryce, i mają ich całe 8 bądź 11 sztuk więc bez przesady. Polecam oficjalnego raportu dotyczącego tej sprawy. To nie jest problem z Caracalami, tylko ze złym zarządzaniem pieniędzmi które są przeznaczone na remonty. Ot co

 

Mandrivecs zawsze możesz zrobić maszynę która była oblatywana i testowana w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.