Skocz do zawartości

M3 Medium Tank "Lee" Mirage 1/72


temir 2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zestaw bardzo popularny więc darowałem sobie inboxa i wątek warsztatowy. Model praktycznie z pudła - wymieniłem jedynie lufy na RB i km z "Extratechu" oraz dodałem linę holowniczą.

 

Model po sklejeniu:

 

IMG_5920_zpsxd5ie9iz.jpg

 

...podkład "Gunze 1000":

 

IMG_5933_zpsbihvf0wp.jpg

 

...kolor podstawowy:

 

IMG_5994_zpsnwkaalb6.jpg

 

...i gotowy na podstawce:

 

IMG_7111_zpsbjydkxa5.jpg

 

IMG_7126_zps2dkfmqe1.jpg

 

IMG_7119_zps6tb38nto.jpg

 

IMG_7113_zpsxyrxkunv.jpg

 

IMG_7120_zpsy7c9wqzj.jpg

 

IMG_7133_zpswms8pxzo.jpg

 

IMG_7115_zpsjiog3pm1.jpg

 

IMG_7109_zpsmgm00pa6.jpg

 

IMG_7137_zpszkyaayou.jpg

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze wspaniały maluch. Mirage wypuscił tez wersje z odlewanym pancerzem. Kiedys bardzo mi sie podobała. Ale to było kiedys. Ostatnio mój wskaźnik przerobu modelarskiego opadł do poziomu zero i ani drgnie ,_)) Dlatego spytam, nie planuszesz temirze 2 Lee z odlewanym pancerzem?? chętnie bym pooglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jak zawsze wspaniały maluch.

Mirage wypuscił tez wersje z odlewanym pancerzem. Kiedys bardzo mi sie podobała. Ale to było kiedys. Ostatnio mój wskaźnik przerobu modelarskiego opadł do poziomu zero i ani drgnie ,_)) Dlatego spytam, nie planuszesz temirze 2 Lee z odlewanym pancerzem?? chętnie bym pooglądał.

Wspomniana przez Ciebie wersja M3 prezentuje się rzeczywiście interesująco .

Niestety od dłuższego już czasu cierpię na podobną do Twojej przypadłość tj. mój przerób osiągnął niemal dno . Niemal - bowiem jednak udaję mi się z bólem wymęczyć jeden model na rok . Z tego też powodu model ww. pojazdu będzie musiał najprawdopodobniej pozostać jedynie w sferze niespełnionych modelarskich marzeń ...

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model jak zwykle przedni, Temir trzyma formę, wielka szkoda że czasu na modelowanie niewiele bo takich perełeczek w ukochanej skali jest niewiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się Marcinie, że jeszcze tworzysz. Model śliczny, chociaż tym razem brudzenie mnie nie przekonuje. Ale i tak czekam na więcej... nawet za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na standardy Mirage to przyzwoicie wygląda po złożeniu.

Akurat sporo modeli pancerki firmy Mirage w "72" to bardzo przyzwoite modele nie odbiegające wiele (lub wcale) od światowych standardów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota temir, odkąd zacząłem zaglądać na forum podziwiałem Twoje prace i z chęcią oglądałem warsztaty in cieszy mnie że po tylu latach nadal tworzysz piękne modele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.