Skocz do zawartości

King tiger 1/16 trumpeter


piotr111

Rekomendowane odpowiedzi

 

Na ostatnim zdjęciu.. Czemu jakiś taki dziwny wzór na tych zielonych długich i okrągłych?

 

Na podłogę na razie nie patrzeć bo będzie dopiero robiona , a zielone i wzorki to bardzo ładne przebarwienie zrobione przez aparat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na ostatnim zdjęciu.. Czemu jakiś taki dziwny wzór na tych zielonych długich i okrągłych?

 

Na podłogę na razie nie patrzeć bo będzie dopiero robiona , a zielone i wzorki to bardzo ładne przebarwienie zrobione przez aparat .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie to, ze obić masz o polowe mniej i mniejszych, niż niektórzy stosują w 1:35

 

Staram się nie przesadzać z obiciami i ich wielkością . Robię je tylko w miejscach w których mogły faktycznie być , a poza tym nie lubię przesady według zasady - " bo tak wygląda lepiej " .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotruś, i tak cienki jesteś

 

14590370_1129513817138393_578865840316501496_n_zpscpdhpaj1.jpg

 

Nawet gdyby ktoś mi zaproponował za zrobienie takiego modelu zylion euro nie zrobiłbym tego ponieważ nade wszystko cenię sobie zdrowie , a przy tym albo bym zszedł na zawał albo wylądował w psychiatryku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej się łudź, że sklejanie takiej skali jak ty teraz jest dla normalnych

 

 

 

 

P.S. To się chyba nazywa wyparcie...

 

Nie mam najmniejszych złudzeń co do tego że jest to wariactwo , ale proporcjonalne do wielkości modelu . Dorotka , lepszego wsparcia jak wyluzowanie takimi wpisami nie ma .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Przerobione oparcie strzelca - radiooperatora i zrobiona od podstaw osłona prawego amortyzatora .

 

XiOoMRUh.jpg

 

 

Jak dla mnie, tak wyglądało dużo lepiej.

Oparcie radiooperatora

 

Pozdrawiam

Jacek

 

PS. Nie wiem czy masz książkę Davida Parker - Super king.

W niej jest ładna seria zdjęć do wnętrza, zrobiona przez Amerykanów zaraz po zdobyciu KT z nr 332.

Zdjęcia wnętrza wieży KT, dodatkowo ładnie widać podłogę wanny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Przerobione oparcie strzelca - radiooperatora i zrobiona od podstaw osłona prawego amortyzatora .

 

XiOoMRUh.jpg

 

 

Jak dla mnie, tak wyglądało dużo lepiej.

Oparcie radiooperatora

 

Pozdrawiam

Jacek

 

 

PS. Nie wiem czy masz książkę Davida Parker - Super king.

W niej jest ładna seria zdjęć do wnętrza, zrobiona przez Amerykanów zaraz po zdobyciu KT z nr 332.

Zdjęcia wnętrza wieży KT, dodatkowo ładnie widać podłogę wanny .

 

Wszystkie trzy zdjęcia osłony amortyzatora są takie same . Bajer polega na tym , że obicia nie są robione srebrną farbą tylko mieszanką stali Ammo Mig i czarnej Vallejo . Kolor uzyskany to dosyć ciemna stal . Zdjęcia robię pod różnymi kątami żeby uwidocznić szczegóły . Poza tym , są to zdjęcia robione z kilku centymetrów i pod silnym oświetleniem . Końcowo wygląda to tak jak na zdjęciach lewego boku np. tu

 

IBzAs1hl.jpg

 

Książkę mam i z niej korzystam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podobają mi się obicia. Mają nienaturalny rozkład.

 

Mnie też na tym elemencie nie przypadły do gustu... Wyglądają na "malowanie" srebrzanką a nie obicie, są za regularne i za bardzo "naciapane"... Krawędzie ok, reszta w moim odbiorze coś nie hallo...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podobają mi się obicia. Mają nienaturalny rozkład.

 

Mnie też na tym elemencie nie przypadły do gustu... Wyglądają na "malowanie" srebrzanką a nie obicie, są za regularne i za bardzo "naciapane"... Krawędzie ok, reszta w moim odbiorze coś nie hallo...

 

 

Będziem poprawiać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.