Skocz do zawartości

VII Wrocław Model Show, 7-8 kwietnia 2018


Robroy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ogłoszenie! Advertisement! Oбъявление! διαφήμιση! إعلان! Anzeige!

 

Ponieważ niektórzy z Was piszą do nas, że chcą ufundować nagrodę specjalną (co nas niemiernie cieszy i wzrusza i przyjmujemy je wszystkie), to informujemy i prosimy jednocześnie aby takie oosby/podmioty/kluby/koła itd. które nie mają do takiej nagrody swojego dyplomu, a chciałyby żeby takowy był o poinformowanie nas o tym fakcie najpóźniej do piatku 6.04 do godz. 12.00 tak abyśmy mieli czas na ich przygotowanie (można też podać ewentualnie od razu zwycięzcę, nie ma problemu ). Po tym czasie nie bedzie fajnych naszych dyplomów, pozostanie tylko nagroda.

pozdrawiamy i zapraszamy ...to już za 4 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mowa o nagrodach to jeszcze kilka słów, które mogą pomóc je uzyskać w konkursie Profi. Otóż przygotowaliśmy dwie przykładowe dokumentacje modelarskie, których układ bardzo nam odpowiada. Naszym sędziom również. Przedstawione w nich modele pojawiły się dawno temu na forum, po odkopaniu z czeluści posłużyły teraz jako pomoce naukowe przedstawiające układ i dobór informacji znacznie ułatwiający pracę podczas punktowej oceny modeli. Pliki znajdują się tu

 

Zapraszamy do lektury i ... do Wrocławia już w ten weekend!

 

Pozdrawiam, Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ zaspokojenie pragnienia, czyli podanie wody, jest tak samo ważne, a w wielu sytuacjach pilniejsze niż zaspokojenie głodu, a także pilniejsze od odniesienia sukcesu na konkursie/festiwalu modelarskim to uprzejmie informujemy, że pragniemy umożliwic Wam zaspokojenie tegoż pragnienia o godz. 18.30 w pubie "U Augusta" na ul. Bogusławskiego 7 (popularny nasyp, ok. 250 m. w prawo od ubiegłorocznego miejsca spotkania). Dojazd z miejsca imprezy tramwajem 10, 17, autobus D (wysiadacie przystanek 'Arkady Capitol', 200 m. i jesteście na miejscu)

 

bp2Yypn.png

 

tuMbpaP.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info sprzed paru chwil: naszym gościem będzie Grupa Rekonstrukcji Historycznej Regio Esercito.

Grupa skupia osoby zainteresowane stosunkowo egzotycznym tematem w polskiej rekonstrukcji, jakim jest Królewska Armia Włoch z okresu 1940-1945, z naciskiem na okres walk na Sycylii i na Froncie Wschodnim.

comment_r2LyWaXebXITVInYHMetDBN966E94izy,w400.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały czołg to nie wiem, jest ryzyko że środowiska radykalno-narodowe mogą przyjść i spalić. Trwają natomiast rozmowy z sobowtórem Van Klompa czy nie namalowałby jeszcze jednego portretu upadłej madonny z wielkim, no, wiadomo czym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Znowu mam jedno ALE. Chce by moje modele były jeśli zasłuza wyróżnione i chce dyplom itp. Wg tego co tutaj w punkcie 3 mam napisać NIE. Wg tego co macie na swojej stronie TAK. I co teraz? Ja już pisałem Że chce być wyróżniony czyli podałem wg Modelworka że NIE. Na fejsie na waszej stronie jest na odwrót ze mam podac TAK. Wg czego zatem będzie brane pod uwagę to co napisałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według forum, na fejsie ciut się zamieszało. Odpowiedź NIE na trzecie pytanie będzie oznaczać, ze model będzie podlegał wyróżnieniom, nagrodom etc.

Przyznam, że samo pytanie jak i sposób jego zadania są trochę niezgrabne - zdecydowanie do doszlifowania w kolejnych edycjach.

 

Pozdrawiam, Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Kilka zdjęć z dzisiejszej wystawy.

W cz.I, pojazdy.

 

Wrześniowa pancerka w dużej skali, FT-17 oraz TKS z NKM 20 mm w 1/15, oraz Wz.34 - 1/16.

 

KmyeFTJl.jpg

 

eZjKxiLl.jpg

 

JFaq5xgl.jpg

 

Kraz, Kamaz i Zil w 1/35.

 

wwtklSZl.jpg

 

xclw86gl.jpg

 

7yKaoFNl.jpg

 

4c5gwMGl.jpg

 

ERw1lwHl.jpg

 

gPAbvnFl.jpg

 

5N189Pkl.jpg

 

 

 

Maleństwa w 1/35

 

j3fBv72l.jpg

 

Um2yQOOl.jpg

 

 

Cz.II

 

 

Gi3JPmil.jpg

 

uMU9vfcl.jpg

 

AN15cMIl.jpg

 

 

6MaO0QLl.jpg

 

LrwXbBel.jpg

 

of8OFDTl.jpg

 

EYobTjGl.jpg

 

 

Pozdrawiam

Jacek

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety pod względem okrętów to bida z nyndzom jak u nas się mawia. Na uwagę zasługiwał tylko model MTB aczkolwiek olinowanie było nieco włochate....

 

a oglądałeś te 700-tki ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony dziękuję organizatorom za podjęcie tego trudu po raz kolejny i mam nadzieję, że za rok też starczy im sił i chęci.

 

W każdej kategorii było parę perełek, mi szczególnie przypadły do gustu ciężarówki w kategorii cywilnej, choć kiedy zastanawiałem się, na który model i w której kategorii oddać swój głos, to nie potrafiem zdecydować.

 

Modeli było co prawda troszkę mniej, niż rok temu, ale trochę w tym mojej winy - przyniosłem tylko jeden. Obiecuję za rok wystawić co najmniej dwa, a może i więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mamy problem drobny.

W tym roku pośród innych premier, zadebiutuje też klasa O32, dla eksternalnie pootwieranych i zdetalowanych modeli. Mamy dla tej klasy nagrodę - na zdjęciu poniżej - tak, to jest czekoladowy młotek.

Mamy też nazwę: P.O.R.N.O.

Nie możemy jedynie się zdecydować co ten akronim oznacza.

Pomożecie?

 

7WMS_muot.jpg

Ciekawa komu przypadł ten młotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wszys­tko co zdarza się raz, może się już nie przy­darzyć nig­dy więcej, ale to, co zdarza się dwa ra­zy, zdarzy się na pew­no po raz trzeci" - tak mawiał P. Coelho. W naszym przypadku zdarzyło się już po raz siódmy...i nie ostatni. Dziękujemy wszystkim, którzy z nami byli w ten słoneczny kwietniowy weekend, tym którzy do nas przyjechali ze swoimi wspaniałymi pracami i tym którzy nam pomagali (oni byli najbardziej niewidoczni z niewidocznych). Przyjmijcie od nas w podziękowaniu ten skromny Taka drobna statystyka, odwiedzili nas w tym roku koledzy z Polski (to oczywista oczywistość), ale również koledzy prosto z Berlina, Pragi czy Pardubic, razem przywieźliście do nas w tym roku 401 modeli, ale akurat nie o liczbę tutaj chodzi, ale o możliwość wspólnego spotkania i podyskutowania na tematy (nie)tylko modelarskie. Dziękujemy za wszelakie spływajace do nas pochwały i różne uwagi/sugestie. To tyle mojego wywodu, a ponieważ cytatem zacząłem, to cytatem wypadałoby skończyc. ;) Jak mawiał tym razem T. Pratchett: "Zaw­sze bierz pod uwagę fakt, że możesz się mylić", my właśnie z takiego założenia wychodzimy i wszelkie tegoroczne niedociągniecia w przyszłym roku postaramy sie poprawić.

Już teraz zapraszamy na VIII WMS 2019

 

Aaa ...bym zapomniał, w niedzielę w ramach umacniania przyjaźni między narodami (w tym przyapdku polsko-czeskim), nasz przyjaciel Pavel dał całkiem darmowy pokaz możliwosci swojego mobilnego czworonożnego kompana, z którym zawsze przybywa na imprezy modelarskie. Ci co nie widzieli niech żałują

 

sIYjEk0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna impreza.Fury dostał dwie pieczątki. W takim tempie przy XX edycji może będzie dyplom. Jak zdrówko pozwoli to w przyszłym roku obecność obowiązkowa.Wielkie dzięki Panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.