Skocz do zawartości

Graf Zeppelin 1945 - 1/700 Trumpeter


chudyhunter

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.12.2020 o 18:36, chudyhunter napisał:

 No właśnie nie wiem... Chyba zabiorę się za to :D

_20201007_184701.thumb.JPG.1fca127884c1bfdadd67f69009721c88.JPG

 

Ekhmm... Tak tylko powiem, że moja znajoma tam mieszka, więc dokumentacja zdjęciowa będzie zapewniona :piwo:  :haha:  🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Forest napisał:

Ekhmm... Tak tylko powiem, że moja znajoma tam mieszka, więc dokumentacja zdjęciowa będzie zapewniona :piwo:  :haha:  🤪

 

Forest, proszę Cię, nie kuś! 😁 Ale trzymam Cię za słowo, chociaż nie wiem czy po Szczecinie będę miał na to siłę. 

 

A tak na poważnie, to sam pomysł jest bardzo fajny, a i diorama przedstawiająca ubota na plaży mogłaby wyglądać bardzo ciekawie. Szkoda tylko, że przy czasie jakim dysponuje, to zrobienie okrętu zajęło by maksymalnie miesiąc, a wykonanie dioramy kolejne lata... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Tak patrzę na tą dioramie i się trochę zastanawiam czy nie powinno być jakiegoś maskowania z siatek nad pokładem no chyba że tak pięknie wystawiony na kilka bombek. Poza tym czapki z głów:rozkaz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Marcin M. napisał:

Spokojnie czekam na finał.

Kiedy zaczniesz zaludniać okolicę?

Mam nadzieję że teraz uda mi się nadgnic i do końca roku skończyć. Zaludniać będę na sam koniec. Będzie trochę koni, powozów, pojazdy wojskowe i kilka cywilnych, motory, rowery i oczywiście tramwaj :D Wtedy zobaczę jak to wszystko się komponuje i zabiorę się za ludność. Trochę mnie to przeraża, bo na tak dużym terenie będę musiał ich dać przynajmniej z 300 by było coś widać. 

Edytowane przez chudyhunter
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, chudyhunter napisał:

...... zabiorę się za ludność. Trochę mnie to przeraża, bo na tak dużym terenie będę musiał ich dać przynajmniej z 300 by było coś widać. 

4 godziny temu, Szydercza Gała napisał:

Zapomniałeś o rudym kocie z jednym okiem........

a mewy???    skoro to nadbrzeże, to powinno być ich przy takim gabarycie podstawki przynajmniej z 50....

no i gołębie od strony skarpy i zamku...  kombinacja ptaków będzie się pięknie komponować kolorystycznie - popielate gołębie z czarnymi dziobami i białe mewy z żółtymi  :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, chudyhunter napisał:

No i nie wiem gdzie posiałem te brakujące dwa drzewa. Ale nic straconego, chwila roboty i nowe drzewa znalazły się na swoim miejscu.

Xfj1icc.jpg

 

No no no, może jeszcze dam muchy i motyle co? :haha:

Kiosk i parę niebieskich ptaków pijących piwko:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Marcin M. napisał:

Dodajmy, że to linia nr 6.

Jednak pomyśl o oświetleniu...

Hahaha :haha:Przez chwilę miałem taki glupi pomysł :szczerbol: Co prawda wykonanie latarni z oświetleniem w tej skali jest raczej niewykonalne, ale myślałem o podświetleniu okien budynków. Na szczęście się opamiętałem :)

Muszę pamiętać by dorobić nr linii :super: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, chudyhunter napisał:

ale myślałem o podświetleniu okien budynków. Na szczęście się opamiętałem :)

Szczecinianie liczą na Ciebie! Więc wiesz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Marcin M. napisał:

Szczecinianie liczą na Ciebie! Więc wiesz.

 

Niestety na tym etapie prac jest to nie do zrobienia. Z resztą w grudniu będzie 3 lata jak nad tym siedzę i liczę na to, że do końca roku uda mi się skończyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.