Jump to content

Graf Zeppelin 1945 - 1/700 Trumpeter

chudyhunter
 Share

Recommended Posts

Marcinie, taki pomysł też był, ale doszedłem do wniosku, że nie będę przeginał. Przystosowanie kamienic pod oświetlenie zajęłoby trochę czasu i wydłużyło składanie wszystkiego do kupy. W sumie to i bez tego mam jeszcze pracy na ładnych kilka miesięcy, więc nie ma co przeginać, zwłaszcza że jest to 700ka. Myślę że na dioramie bo dzi się tyle działo, że oświetlenie za bardzo nic by nie zmieniło

1 godzinę temu, chudyhunter napisał:

1 godzinę temu, chudyhunter napisał:

i bez tego mam jeszcze pracy na ładnych kilka miesięcy, więc nie ma co przeginać, zwłaszcza że jest to 700ka. 

Idź na całość idź na całość - skandował tłum, ale twórca tylko uśmiechnął się pobłażliwie i poszedł własną drogą weny modelarskiej.... 

Gdy odchodził, dremelki szumiały cicho w dali 

• Haha 1

Widzę, że tworzy się nam tutaj małe kółko poetyckie :haha: Panowie, mam dla was dobrą wiadomość! Na rogu Steinstraße będzie kawiarnia. W każdy piątek od godziny 18, będzie organizowany wieczorek poetycki w trakcie którego będziemy mogli raczyć się wyśmienitymi trunkami :D

14 minut temu, bazylms napisał:

Jak wrzucisz przynajmniej jedną fotkę statka na stronę to ci wybaczę i przymknę oko :woot:

Myślę że jak doda jeszcze konewkę do podlewania drzewek to na dioramy się nie załapie :stop:

Ajajaj. Zapomniałem o czymś. Czy sprawdziłeś, jak się sprawa miała z nawierzchnią chodników? Wzdłuż skarpy zadrzewionej leżą do dzisiaj płyty granitowe. Na wczesniejszym odcinku mogły być płytki chodnikowe, możliwe że nawet z takim napisem

.image.jpeg.4e78174a41519e4cec8c8c32b95fdd9e.jpeg

• Haha 1

A no widzisz. Ktoś kiedy zobaczy i powie że "nie koszer", bo to czy tamto. Przynajmniej będziesz wiedział co i jak. A płytki z napisem Comet (albo z wytłoczonym rysunkiem komety) są gdzieniegdzie do tej pory na ulicach, swoją drogą, dobrą farbę mieli. Kiedyś myślałem, że to reklama samolotu dostępnego w zestawach Plasticarda.

15 minut temu, Marcin M. napisał:

A no widzisz. Ktoś kiedy zobaczy i powie że "nie koszer", bo to czy tamto. Przynajmniej będziesz wiedział co i jak. A płytki z napisem Comet (albo z wytłoczonym rysunkiem komety) są gdzieniegdzie do tej pory na ulicach, swoją drogą, dobrą farbę mieli. Kiedyś myślałem, że to reklama samolotu dostępnego w zestawach Plasticarda.

Zawsze się znajdzie ktoś, kto powie, że na kole samochodowym w skali 1/700 bieżnik jest w drugą stronę :haha:

• Haha 1