Skocz do zawartości

Graf Zeppelin 1945 - 1/700 Trumpeter


chudyhunter

Rekomendowane odpowiedzi

Marcinie, taki pomysł też był, ale doszedłem do wniosku, że nie będę przeginał. Przystosowanie kamienic pod oświetlenie zajęłoby trochę czasu i wydłużyło składanie wszystkiego do kupy. W sumie to i bez tego mam jeszcze pracy na ładnych kilka miesięcy, więc nie ma co przeginać, zwłaszcza że jest to 700ka. Myślę że na dioramie bo dzi się tyle działo, że oświetlenie za bardzo nic by nie zmieniło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, chudyhunter napisał:

 

 

1 godzinę temu, chudyhunter napisał:

i bez tego mam jeszcze pracy na ładnych kilka miesięcy, więc nie ma co przeginać, zwłaszcza że jest to 700ka. 

Idź na całość idź na całość - skandował tłum, ale twórca tylko uśmiechnął się pobłażliwie i poszedł własną drogą weny modelarskiej.... 

Gdy odchodził, dremelki szumiały cicho w dali 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tworzy się nam tutaj małe kółko poetyckie :haha: Panowie, mam dla was dobrą wiadomość! Na rogu Steinstraße będzie kawiarnia. W każdy piątek od godziny 18, będzie organizowany wieczorek poetycki w trakcie którego będziemy mogli raczyć się wyśmienitymi trunkami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, bazylms napisał:

Jak wrzucisz przynajmniej jedną fotkę statka na stronę to ci wybaczę i przymknę oko :woot:

Myślę że jak doda jeszcze konewkę do podlewania drzewek to na dioramy się nie załapie :stop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie przyglądam się tym twoim drzewkom i pyt z czego to to jest, porwana gombeczka jako liście i druciki jako konary - robiłeś szkielety tego ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2020 o 16:36, M.A.V. napisał:

ulica bajera !   jeśli miałbym coś zasugerować to dorób studzienki dla deszczówki przy krawężnikach - przy takim dopracowaniu detalu ich brak będzie kuł w oczy

Czy teraz jest Pan zadowolony? :chytry:

_20200325_110348_copy_1024x585.thumb.jpg.08507b1399caff4e9e334be5c21d614d.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajajaj. Zapomniałem o czymś. Czy sprawdziłeś, jak się sprawa miała z nawierzchnią chodników? Wzdłuż skarpy zadrzewionej leżą do dzisiaj płyty granitowe. Na wczesniejszym odcinku mogły być płytki chodnikowe, możliwe że nawet z takim napisem

.image.jpeg.4e78174a41519e4cec8c8c32b95fdd9e.jpeg

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no widzisz. Ktoś kiedy zobaczy i powie że "nie koszer", bo to czy tamto. Przynajmniej będziesz wiedział co i jak. A płytki z napisem Comet (albo z wytłoczonym rysunkiem komety) są gdzieniegdzie do tej pory na ulicach, swoją drogą, dobrą farbę mieli. Kiedyś myślałem, że to reklama samolotu dostępnego w zestawach Plasticarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Marcin M. napisał:

A no widzisz. Ktoś kiedy zobaczy i powie że "nie koszer", bo to czy tamto. Przynajmniej będziesz wiedział co i jak. A płytki z napisem Comet (albo z wytłoczonym rysunkiem komety) są gdzieniegdzie do tej pory na ulicach, swoją drogą, dobrą farbę mieli. Kiedyś myślałem, że to reklama samolotu dostępnego w zestawach Plasticarda.

Zawsze się znajdzie ktoś, kto powie, że na kole samochodowym w skali 1/700 bieżnik jest w drugą stronę :haha:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.