Jump to content

Graf Zeppelin 1945 - 1/700 Trumpeter

Recommended Posts

Nie no stary, kanały buduj publika radzi a wie co mówi bo z nie jednego pieca chleb jadła 😜😜😜. Proponuje raz jeszcze pomyśleć, że jest to 1/700. Czyli 700 razy mniejsze, to tak jakby ktoś chciał jeszcze doradzić.

• Replies 315
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kurde, za chwilę będzie 1,5 roku jak walczę z tą dioramą. No ale co się dziwić, jak jest do wykonania bardzo wiele elementów.  Tutaj np. jeden z tych bardzo istotnych elementów, bez którego diorama ni

Trzy miesiące myślenia, kombinowania, cudowania, jak zrobić bruk, a najprostsza metoda okazała się najlepsza. Okazało się, że najlepszy efekt udało mi się uzyskać rysując bruk, za pomocą kredek akware

Trawiony, ale zrobiłem za mały pantograf i będę musiał zrobić nowy. A tym czasem cegiełka po cegiełce budujemy Stettin Dobudówka w pierwszej kamienicy doczepio

Posted Images

35 minut temu, M.A.V. napisał:

PRIMA SORT !!  

ja bym tylko jednak pociemnił wnętrze żeby była jednak imitacja dziury :mrgreen:

Dzieki !! Oczywiście będzie przyciemnione, bo jest to spokojnie do zrobienia  :)

29 minut temu, Piotras napisał:

Nie no stary, kanały buduj publika radzi a wie co mówi bo z nie jednego pieca chleb jadła 😜😜😜. Proponuje raz jeszcze pomyśleć, że jest to 1/700. Czyli 700 razy mniejsze, to tak jakby ktoś chciał jeszcze doradzić.

Czasami mam wrażenie, że ludzie o tym zapominają albo po prostu przeceniają moje umiejętności. Idąc za wszystkimi radami i pomysłami, to za chwilę osiągnę lepszy detal niż przy 1/72 :haha:

A tym czasem diorama prezentuje się tak

093.JPG

094.JPG

096.JPG

097.JPG

098.JPG

Bedzie trzeba kupić jakiś aparat, bo telefonem to nie robota.

11 minut temu, laskonogi napisał:

Myślę iż spokojnie możesz sprzedać projekty corela w opakowaniu " ulica do wytrawienai" ekstra 

Ale to nie będą tanie rzeczy :D

• Like 3
2 godziny temu, chudyhunter napisał:

Ale to nie będą tanie rzeczy

No ja myślę ... :) Ale będą zniżki za like 😉

Graf sie praktycznie kończy, ale niestety dałem chyba ciała. Dopiero jak zrobiłem anteny i postawiłem do na dioramie, uświadomiłem sobie, że anteny w porcie chyba powinny być podniesione :glupek: No debil, normalnie, debil :szczerbol:

Jutro chyba zabiorę się za naprawę tego błędu. A tym czasem kilka fotek, jak to teraz wygląda

099.JPG

100.JPG

101.JPG

102.JPG

103.JPG

104.JPG

105.JPG

106.JPG

• Like 1

Nie tylko ćwiczono raf też na niego polował a dzięki takiemu ustawieniu anten alt. przeciwlotnicza miała łatwiej😉

Nie przesadzaj z tymi detalami bo tu ludzie robią też inne skale😅

• Like 1
8 godzin temu, Adamo722 napisał:

Zostaw, ćwiczono też alarmy dla załogi i ludzie w porcie nie wiedzieli o co chodzi:)y

Godzinę temu, unicaunica napisał:

Nie tylko ćwiczono raf też na niego polował a dzięki takiemu ustawieniu anten alt. przeciwlotnicza miała łatwiej😉

Przekonaliście mnie :piwo:

Godzinę temu, unicaunica napisał:

Nie przesadzaj z tymi detalami bo tu ludzie robią też inne skale😅

Spokojnie, robię tylko tyle ile jestem w stanie zobaczyć :D