Skocz do zawartości

Graf Zeppelin 1945 - 1/700 Trumpeter


chudyhunter

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no stary, kanały buduj publika radzi a wie co mówi bo z nie jednego pieca chleb jadła ???. Proponuje raz jeszcze pomyśleć, że jest to 1/700. Czyli 700 razy mniejsze, to tak jakby ktoś chciał jeszcze doradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, M.A.V. napisał:

PRIMA SORT !!  

ja bym tylko jednak pociemnił wnętrze żeby była jednak imitacja dziury :mrgreen:

Dzieki !! Oczywiście będzie przyciemnione, bo jest to spokojnie do zrobienia  :)

29 minut temu, Piotras napisał:

Nie no stary, kanały buduj publika radzi a wie co mówi bo z nie jednego pieca chleb jadła ???. Proponuje raz jeszcze pomyśleć, że jest to 1/700. Czyli 700 razy mniejsze, to tak jakby ktoś chciał jeszcze doradzić.

Czasami mam wrażenie, że ludzie o tym zapominają albo po prostu przeceniają moje umiejętności. Idąc za wszystkimi radami i pomysłami, to za chwilę osiągnę lepszy detal niż przy 1/72 :haha:

A tym czasem diorama prezentuje się tak

093.JPG

094.JPG

096.JPG

097.JPG

098.JPG

Bedzie trzeba kupić jakiś aparat, bo telefonem to nie robota.

11 minut temu, laskonogi napisał:

Myślę iż spokojnie możesz sprzedać projekty corela w opakowaniu " ulica do wytrawienai" ekstra 

Ale to nie będą tanie rzeczy :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graf sie praktycznie kończy, ale niestety dałem chyba ciała. Dopiero jak zrobiłem anteny i postawiłem do na dioramie, uświadomiłem sobie, że anteny w porcie chyba powinny być podniesione :glupek: No debil, normalnie, debil :szczerbol:

Jutro chyba zabiorę się za naprawę tego błędu. A tym czasem kilka fotek, jak to teraz wygląda

099.JPG

100.JPG

101.JPG

102.JPG

103.JPG

104.JPG

105.JPG

106.JPG

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Adamo722 napisał:

Zostaw, ćwiczono też alarmy dla załogi i ludzie w porcie nie wiedzieli o co chodzi:)y

 

Godzinę temu, unicaunica napisał:

Nie tylko ćwiczono raf też na niego polował a dzięki takiemu ustawieniu anten alt. przeciwlotnicza miała łatwiej?

Przekonaliście mnie :piwo:

Godzinę temu, unicaunica napisał:

Nie przesadzaj z tymi detalami bo tu ludzie robią też inne skale?

Spokojnie, robię tylko tyle ile jestem w stanie zobaczyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
3 minuty temu, Forest napisał:

Oczy bolą od wpatrywania się w te cudeńka... :super:

Haha dzięki :piwo:

 

Gdyby mnie bolały oczy, to byłbym zadowolony. Mnie to już zaczyna od tego boleć głowa. Dwa lata pracy, a nawet nie jestem w stanie powiedzieć kiedy to skończę :haha:Jedno jest pewne. Nawet najdrobniejsza pierdoła którą wykonam, przybliża mnie do końca... 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, bazylms napisał:

Pewnie już drugi raz się za takie coś nie weźmiesz. Miasto wymiata, a to jeszcze nie koniec. 

 No właśnie nie wiem... Chyba zabiorę się za to :D

_20201007_184701.thumb.JPG.1fca127884c1bfdadd67f69009721c88.JPG

 

2 godziny temu, laskonogi napisał:

łał zaje fajnie to wychodzi a zbliżenie na płotek mistrzostwo :) 

 

Oj ta, nie jest źle :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.