Skocz do zawartości

Graf Zeppelin 1945 - 1/700 Trumpeter


chudyhunter

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

No jak mogłoby nie być Palucha z ziomkami? :D

Pierwsze dwa fronty kamienic zrobione. Pozostało jeszcze wykonać 8 frontów kamienic i trzy od strony zaplecza. Dodatkowo muszę wykonać z hipsu dachy kamienic, tak więc jeszcze sporo roboty.

092.JPG

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A będzie ciuchcia i semafory zdalnie sterowane? ???

A tak poważnie to podziwiam, że masz ochotę na budowanie tej całej otoczki, i trzeba przyznać, że wyglada fajnie. Do tego tylko szkoda, że Graf nie będzie tak jak tam stał, czyli kolejny szkopski nonsensowny projekt. Lotniskowiec sobie wymyslili????. Ale oczywiście rozumiem konwencję budowy dioramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Semafory nie, ale myślałem o świecących latarniach :haha:

Szczerze, to Ci powiem, że tak naprawdę mi się nie chce, ale ciiiii :D no ale poszło to już za daleko i trzeba skończyć. Patrząc na to, jak to wyglądało w rzeczywistości, to oczywiście powinienem zrobić Grafa takiego jak tam stał, ale tak podobało mi się to kamo z WoWsa, że nie mogłem się powstrzymać! Drugi raz z pewnością nie zabrałbym się za zrobienie czegoś takiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie składam do kupy dwie pierwsze kamienice. Udało się zrobić dachy, nawet jeden pomalować. Jak już uda mi się pomalować drugi dach, to prysnę oba lakierem i zacznę zabawę z olejami i pigmentami, by je trochę usyfić :) Fotki robione na szybko, więc z góry przepraszam :)

 

 

_20200317_213648_copy_1280x708.jpg

_20200317_213623_copy_1280x657.jpg

_20200317_213533_copy_1280x678.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Super_Hans napisał:

Mieszkałbym! :super:

:mrgreen:

Pawle, związku z tym, że jestem głównym wykonawcą i deweloperem, przewidziałem dla nas 5 mieszkań 120 m2 :D

Zapraszam do rezerwacji i kupna mieszkań na pięknym osiedlu "Apartamenty Zeppelina" 

Dostępne mieszkania w przedziale 80-120m2. Cena za m2 od 14000 zł (20 zł w skali 1/700). Zapraszam do rezerwacji :szczerbol:

Edytowane przez chudyhunter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Messer napisał:

Hmmm ale jak Ty teraz firanki powklejasz w te okna od wewnątrz:hmmm:

Firanki? Was ist das??? :szczerbol:

Początkowo miały być, ale doszedłem do wniosku, że czasami mniej znaczy lepiej. W ostatniej kamienicy w tym ciągu będą witryny sklepowe i tam okna są dużo większe, tak więc tam już coś wykombinuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.