Skocz do zawartości

M1114 Bronco 1/35


smoker

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po świętach, jagdpanthera przeszła katastrofę i muszę zrobić nową, dlatego rozgrzebałem sobie takie auto, temat dla mnie zupełnie z innej beczki , póki co składa się przyjemnie, póki co mam gotowe podwozie i zabieram się za wnętrze, malowanie pustynne ,planuję do niego zrobić małą podstawkę i może jakieś ludziki dokupię.

 

20181230_114956_Richtone(HDR).jpg

20181230_115022_Richtone(HDR).jpg

20181230_115037_Richtone(HDR).jpg

20181230_115052_Richtone(HDR).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Ale jakby co, poczytaj sobie ten wątek: http://humvee-models.com/viewtopic.php?f=14&t=1153. Łatwo można kilka rzeczy poprawić. Choćby usunięcie skrzynki klimatyzatora (element D22) i zastąpienie go fragmentem stelaża pod skrzynki amunicyjne (elementu Ed9), jeżeli zrobisz zamknięty bagażnik. Choć i bez poprawek z pudła wychodzi bardzo przyzwoity model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Posklejane , teraz się zastanawiam w jakiej kolejności to pomalować wszystko, sporo roboty było jak na tak niewielki pojazd, i to tylko jak z pudła leci.

20190923_185956.jpg

20190923_190023.jpg

20190923_190046.jpg

20190923_190116.jpg

20190923_190122.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
20 minut temu, smoker napisał:

kabelek dorobiłem ,prawie przy tym apopleksji dostałem, lepiej już tego nie zrobię.

Przewody do CB itp lepiej dorabiać z żyłki wędkarskiej. nawinąć na drucik i podgrzać. Zostawić do ostygnięcia i zdjęć z drucika.

Pomalować i cieszyć się pięknym cienkim przewodem skręcanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wnętrze wymalowane, później  dodam jakieś graty typu karabiny które są w zestawie ale najpierw chcę dach zamontować. Problemy z podkładem mam jakieś, nic się nie chce trzymać i ściera się pod palcami nawet, na szczęście tam gdzie farbą pomalowane jest to trzyma. Podpowiedzcie jak zamaskować środek ? Przednie szyby taśmą zakleić i wkleić już a resztę gąbką będzie dobrze ? Kilka kalkomanii brakuję bo miałem słaby dostęp i mi się porwały ale trudno się mówi, mam nauczkę żeby nie wklejać wszyskiego na przyszłość.

20191003_203805.jpg

20191003_203815.jpg

20191003_203831.jpg

20191003_203856.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ścianka pomiędzy tylnymi fotelami i bagażnikiem w Bronco trochę mija się z prawdą. Osłony przeciwsłoneczne są tak ze dwa razy za małe, ale jak już wsadziłeś zestawowe to powinny być zagięte w dół i zamocowane zdecydowanie wyżej. Podest strzelca obrócony o 90 stopni, natomiast czarnej skrzynki na podłodze w tej wersji w ogóle nie powinno być. Jeśli elektronika tylko z pudła to jest niestety też mocno niekompletna, ale od amerykańskiej łączności nie jestem specjalistą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem wedle instrukcji, teraz nie będę tego wyrywać po pomalowaniu , zresztą miał być z pudła jak leci. Może kiedyś się jeszcze szarpnę na drugiego to zrobię bardziej merytoryczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.