Jump to content

M1114 Bronco 1/35


smoker
 Share

Recommended Posts

Witam po świętach, jagdpanthera przeszła katastrofę i muszę zrobić nową, dlatego rozgrzebałem sobie takie auto, temat dla mnie zupełnie z innej beczki , póki co składa się przyjemnie, póki co mam gotowe podwozie i zabieram się za wnętrze, malowanie pustynne ,planuję do niego zrobić małą podstawkę i może jakieś ludziki dokupię.

 

20181230_114956_Richtone(HDR).jpg

20181230_115022_Richtone(HDR).jpg

20181230_115037_Richtone(HDR).jpg

20181230_115052_Richtone(HDR).jpg

Link to comment
Share on other sites

Ok. Ale jakby co, poczytaj sobie ten wątek: http://humvee-models.com/viewtopic.php?f=14&t=1153. Łatwo można kilka rzeczy poprawić. Choćby usunięcie skrzynki klimatyzatora (element D22) i zastąpienie go fragmentem stelaża pod skrzynki amunicyjne (elementu Ed9), jeżeli zrobisz zamknięty bagażnik. Choć i bez poprawek z pudła wychodzi bardzo przyzwoity model.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • Super Moderator
20 minut temu, smoker napisał:

kabelek dorobiłem ,prawie przy tym apopleksji dostałem, lepiej już tego nie zrobię.

Przewody do CB itp lepiej dorabiać z żyłki wędkarskiej. nawinąć na drucik i podgrzać. Zostawić do ostygnięcia i zdjęć z drucika.

Pomalować i cieszyć się pięknym cienkim przewodem skręcanym.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wnętrze wymalowane, później  dodam jakieś graty typu karabiny które są w zestawie ale najpierw chcę dach zamontować. Problemy z podkładem mam jakieś, nic się nie chce trzymać i ściera się pod palcami nawet, na szczęście tam gdzie farbą pomalowane jest to trzyma. Podpowiedzcie jak zamaskować środek ? Przednie szyby taśmą zakleić i wkleić już a resztę gąbką będzie dobrze ? Kilka kalkomanii brakuję bo miałem słaby dostęp i mi się porwały ale trudno się mówi, mam nauczkę żeby nie wklejać wszyskiego na przyszłość.

20191003_203805.jpg

20191003_203815.jpg

20191003_203831.jpg

20191003_203856.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ścianka pomiędzy tylnymi fotelami i bagażnikiem w Bronco trochę mija się z prawdą. Osłony przeciwsłoneczne są tak ze dwa razy za małe, ale jak już wsadziłeś zestawowe to powinny być zagięte w dół i zamocowane zdecydowanie wyżej. Podest strzelca obrócony o 90 stopni, natomiast czarnej skrzynki na podłodze w tej wersji w ogóle nie powinno być. Jeśli elektronika tylko z pudła to jest niestety też mocno niekompletna, ale od amerykańskiej łączności nie jestem specjalistą. 

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłem wedle instrukcji, teraz nie będę tego wyrywać po pomalowaniu , zresztą miał być z pudła jak leci. Może kiedyś się jeszcze szarpnę na drugiego to zrobię bardziej merytoryczny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.