Skocz do zawartości

Eduard Bf-109E-3 Wrzesień 1939 1:32


shadowmare

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem, skończyłem Bfa, ciężko było znaleźć E-3 z Kampanii Wrześniowej ale udało się. Postać na silniku pochodzi z bajki Max und Moritz. Malowałem ją ręcznie bo oczywiście kalek brak. Dyngsów na spodzie nie przyklejałem, żeby nie pourywać przy foceniu.

Warsztat: https://pwm.ukw.edu.pl/viewtopic.php?f=851&t=86890&sid=0949e6a83b9de3b12b96298a3616d06e

GUkVHp5.jpg?2

a4hs5xD.jpg?1

zi32w45.jpg?2

cQhpFgS.jpg?2

o0rU2lI.jpg?2

Ow49Qpm.jpg?2

wWVYtDp.jpg?2

fmmlRcg.jpg?2

yff5Xmu.jpg?2

hkVaDjr.jpg?2

OqEiKgx.jpg?2

jM3epeb.jpg?2

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Seb napisał:

Tak, samoloty się nie zużywały i brudziły.

Ma kolega jakiś problem?Wyraziłem swoją opinię chyba że nie wolno i mają być tylko "ochy ,achy i pełen zachwyt".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Solo napisał:

Mam wrażenie że straszliwie wyostrzyłeś i skontrastowałeś zdjęcia, że aż wokół modelu porobiły się ciemne obwódki. Lepsze byłyby normalne zdjęcia.

Straszliwie to trochę przesada. Dałem większy kontrast bo bez tego zanikały efekty, które robiłem. Na ciemnym kamo słabo widać delikatniejsze rzeczy.

4 godziny temu, Xmen napisał:

Jak dla mnie za mocno "zużyty".

Taki już mam styl. Staram się, żeby model nie był płaski - jednolity. 

4 godziny temu, Seb napisał:

I teraz pomyślcie patrząc na takiego mesera co nasi chcieli we wrześniu w powietrzu zrobić ?

Gdyby wyprodukowano serię P-24 dla wojska plus wcześniej przyszły Morane plus Hurricane, to by nie było aż takiej przepaści ale wyszło jak wyszło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, shadowmare napisał:

 

Taki już mam styl. Staram się, żeby model nie był płaski - jednolity. 

 

Ja to rozumiem i szanuje.:super:Też mam swój styl a że odmienny od Twojego to myślę że to nic złego.

Edytowane przez Xmen
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, shadowmare napisał:

Straszliwie to trochę przesada. Dałem większy kontrast bo bez tego zanikały efekty, które robiłem. Na ciemnym kamo słabo widać delikatniejsze rzeczy.

No ale trochę przesadziłeś z tym kontrastem. Mimo tego model bardzo udany. Szczególnie podoba mi się brudzenie spodu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że mi się podobają modele, które wskazują na małą eksploatację, w zasadzie stan fabryczny po oblocie.

Aczkolwiek podziwiam pracę włożoną w ubrudzony model.

De gustibus non disputandum est.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.