Skocz do zawartości

Nowości lotnicze w skali 1:48


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

To może być ciekawostka bo sowiecka Zvezda nie podjęła tematu w 4osiem. O czym mowa ? Ano o szklarni... to jest Mi-24A od Trumpka :wow:

 

image.png.864a1d23e25a84ac6954a1c94d720965.png

 

Edit: Jaj jak beretów ciąg dalszy SWORD zapowiedział swojego Ganneta tylko AEW.3

 

image.thumb.png.513752c7329f1c0e3dc647fc22969399.png

 

image.png.41150796c2fb0e3ca05bf41db2e879ea.png

image.png.cb7d7c4b6f619e33792197e9eba84e4b.png

image.png.b41c0b7fc2612b5cfd7ee92a4129512f.png

 

>>Sword<<

 

A myślałem, że Airfix zabetonuje temat z kolejnymi edycjami.

Edytowane przez mirage3
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Qz9 napisał:

Hehe, to chyba reinkarnacja niewydanego classic airframesa sprzed 15 lat 😉 

 

Też sobie o tym pomyślałem... Ale te rendery jakoś nie pasują. Po grzyba rysować to na nowo ? Drugie pytanie czy formy z elementami kadłuba AWE w ogóle powstały :hmmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mirage3 napisał:

 

Też sobie o tym pomyślałem... Ale te rendery jakoś nie pasują. Po grzyba rysować to na nowo ? Drugie pytanie czy formy z elementami kadłuba AWE w ogóle powstały :hmmm:

nowa technologia, stare byly dłubane ręcznie. Sword robił modele dla CA, najłatwiej je poznac po tym, że miały błyszczące na wysoki połysk kadłuby - wypraski wyglądały jak wypolerowane. Z tych nie wydanych to puścili po wielu latach Meteora Mk.14

Edytowane przez Qz9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, imt napisał:

to już taka firma, że powinna mieć B-17.

 

To tak jak Colt 1911 w strzelectwie.

Tylko to nie ich rodzime, a bazujące na HKM, wydanie. Dorzucą garść dodatków i trzeba będzie kawałek wątroby sprzedać, żeby się na preorder załapać...

Ja podziękuję, mam już G 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
13 godzin temu, Wojtu204 napisał:

... i trzeba będzie kawałek wątroby sprzedać, żeby się na preorder załapać...

 

wątroba odrasta , co widać po ilości modeli w szafach

Edytowane przez panmopsik
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Co kto uważa za najważniejsze? Mk.II był używany bojowo najdłużej. Wyprodukowano najwięcej egzemplarzy. Był użyty na wszystkich frontach, co skutkuje największą różnorodnością malowań (Mk.I nie używano bojowo w SEAC, ani w WWS). Mam trochę inne zdanie, niż Kniaź W. Fakt, że ikoną stał się latem 1940, w obronie Anglii, ale maszyny z tego okresu są jednak dość jednostajne kolorystycznie. Poza paroma z godłami nie dzieje się wiele. Pod Mk.II można podczepić bomby, albo zbiorniki. W wersji Sea nawet rakiety. Dla mnie Mk.IIc jest bardziej odpowiednikiem Bf 109G-6, czy MiG-21MF. 

Jeśli Edek rzuci się na obie wersje Mk.I, to mam nadzieję, że myśli o wczesnych, ze skrzydłem krytym płótnem. 

Edytowane przez letalin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to nie chodzi o to co najważniejsze tylko czego nie ma na rynku. Do tego jest długi wywód o tym, że arma padnie bo jest za droga i nie ma sensu jej kupować bo w pudełku tylko plastik a u edka to hoho! I maski i blaszki i żywica nawet. On teraz na wariackich papierach szuka tematów szybkosprzedawalnych i nie wykluczone, że  hurriego z army dał swoim projektantom jako ćwiczenie  do skopiowania. Także zanim arma zrobi mk.I edek może swoją pierwszą wersję nagle puścić na rynek, tym bardziej, że to w miarę proste jest w sensie wielkości i ilości ramek. Oczywiście do tego dopisuje, ze arma to nie konkurencja tylko przyjaciele ale widać że go męczy ten hurri strasznie.


a propos GWH To widać typowe suwaki chińskie jak w trumpku. Do tego modelu na bank trzeba będzie nity dokupić wypukłe i sie bawić. ) 

IMG_4264.jpeg

Edytowane przez Qz9
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, BRAVO112 napisał:

tak, ale to juz Edek przed wiekami robil.....

 

Hasegawa też wydała w 1983 F-4E to po co Zoukei Mura i MENG zrobili swoje... Niepojęte rzeczy się dzieją :haha:

 

Kolejny odgrzany kotlecik od Hasegawy.

 

image.png.4e02c83ee12b571e05804b9c4c220d97.png

Edytowane przez mirage3
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BRAVO112 napisał:

tak, ale to juz Edek przed wiekami robil.....

Pewnie sie okaze jak z AN-2 od Bilka, że to to samo bo oni dla edka na zamowienie robili :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.