Skocz do zawartości

Nowości lotnicze w skali 1:48


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

Te francuskie Sieble razem z Langedokami sprowadzili do Polski tylko dlatego ,iż musieli wspomóc francuska partie komunistyczna. Sieble trochę polatalyy, za to Langedoki prawie nic i ,,zgniły,,.

Z ciekawych zdarzeń , całkiem niedawno / z 10 lat temu?/ odkryto dokumentację tego samolotu na terenie LOTu. Niestety, ktoś inny 😡 ja przejął...

Edytowane przez em
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

budowalem (i nie skonczylem niestety ) Si-204 w 1:72

i nigdzie nie znalazlem planow, na ktorych mozna by polegac !!!

Roznice byly takie, ze samolot wg planow A byl ( w skali 1:1) o 1m dluzszy od samolotu wg planow B

a przeciez maja w Pradze jakiegos

chociaz Edek tez mial Avie B-534 a sp...zepsul skrzydla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, greatgonzo napisał:

Merytorycznie bez szału. Ale to tylko render, rysunki mogą być robocze, elementy wstawione na sztukę.

Ale co jest bez szału? To edek, wersja 2.0 będzie w princie z paskami w poprzek i skos gdzie sie da :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, greatgonzo napisał:

Zgodność wyposażenia i wersji.

 

Nie zrozumiałem.

Co się nie zgadza? Jeśli można dla słabszych? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
W dniu 24.02.2024 o 16:58, barszczo napisał:

Ciekawy pomysł na Malcolma odlanego wraz z szynami:

Szyny są też na zwykłej ramce.

Cytat

Może jest więcej ramek?

Są na stronie firmowej na FB. Trzeba trochę przewinąć.

Edytowane przez marek d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może juz nie zobacze zrobionego modelu z osłoną Malcolm Hood  otwieraną na bok. Jest korbka :) . Ale dalej zostały na renderach pozostałości po maszcie antenowym i światełku... U Edka będzie szlifowanie plastiku jak u konkurencji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
4 godziny temu, greatgonzo napisał:

 

 

Nie zrozumiałem.

Za chwilę kniaź pokaże kabinke ver 2.0 z cyklu Print, wykonana jak to edek ostanio lansuje w byle jakiej jakości wydruku uroczo ozdobionego prążkami i schodkami w miejscach najbardziej trudnych do usunięcia. Zresztą własnie dzisiaj zapowiedział jakaś piętrową kombinacje na pierwsze dwa zestawy ( oczywiście podwójne) z ktorych jeden będzie w preorderze -15% a drugi będący Royal Class będzie dostępny tylko u nich bezpośrednio ale bez rabatu za to będzie rabat na dodatki do niego czyli będzie moźna dokupić drugi model za 5 razy wyższą cenę z żywicy. Jak to zwykle u edka zaczynamy od kołpaka i lopat śmigieł :)

Edytowane przez Qz9
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, Qz9 napisał:

Zresztą własnie dzisiaj zapowiedział jakaś piętrową kombinacje na pierwsze dwa zestawy ( oczywiście podwójne) z ktorych jeden będzie w preorderze -15% a drugi będący Royal Class będzie dostępny tylko u nich bezpośrednio ale bez rabatu za to będzie rabat na dodatki do niego czyli będzie moźna dokupić drugi model za 5 razy wyższą cenę z żywicy. Jak to zwykle u edka zaczynamy od kołpaka i lopat śmigieł :)

No wlasnie - już się nastawiłem  na japońskiego Mustanga w maju, a potem sobie przypomniałem,  że najpierw to będzie dual, limited, etamsretam. A pod koniec wakacji (może) pojawi się  pierwszy Profipack. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, slamacek napisał:

 

No wlasnie - już się nastawiłem  na japońskiego Mustanga w maju, a potem sobie przypomniałem,  że najpierw to będzie dual, limited, etamsretam. A pod koniec wakacji (może) pojawi się  pierwszy Profipack. 

chyba jeszcze później, bo ze dwa tygodnie temu  pisał że na Telford będzie pudełko Mk.III RAF i też jakis duopack. Także raczej dopiero pod choinkę pierwszy profipack.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Dzisiaj w samo południe Edek uruchamia preorder duopaków Mustanga B. Wysyłka po 15.04 wyglada, że rzeczywiście słabo im idzie  bo jeśli dobrze zrozumiałem wracają do rabatow a akcja bundle pack nie przynosi chyba oczekiwanych rezultatów? Będzie Royal Class dostępny z super dodatkami, m innymi ukochane przez modelarzy tablice przyrzadow z serii LooK :D

Edytowane przez Qz9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Qz9 napisał:

Będzie Royal Class dostępny z super dodatkami, m innymi ukochane przez modelarzy tablice przyrzadow z serii LooK :D

Się nie sprzedają, więc coś z nimi trzeba robić :niemam:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.