Skocz do zawartości

Nowości lotnicze w skali 1:48


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam trochę mieszane uczucia, aczkolwiek  chęć kupienia ogromna, silniki odwzorowane super ale reszta trochę wyglada jak wypraski z lat 80.Ale jak narazie można gdybać dopóki nie będzie się miało jego w ręku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, caughtinthemiddle napisał:


Nudaaa. A da się gdzieś kupić kalki do 'Thief of Bagdad' i 'Camel Smokera'?

Two Bobs robił kalki na obydwa ale to już dawne dzieje. Obecnie kalki na "Thief of Bagdad" są dostępne od Fightertown. Niestety tylko w 4osiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, mirage3 napisał:

Two Bobs robił kalki na obydwa ale to już dawne dzieje. Obecnie kalki na "Thief of Bagdad" są dostępne od Fightertown. Niestety tylko w 4osiem.


O tym Two Bobsie to wiem, ale miałem nadzieję, że jest coś dostępnego i w 72...W każdym razie dzięki.

  

6 godzin temu, Mates napisał:

Pokazała mi się informacja, że Hobby 2000 wyda na przyszły rok Harriera GR.7/Gr.9 na bazie Hasegawy. Ciekawe jakie dadzą malowania, ale sam model jest znany i chwalony, więc może to być ciekawy wybór.

 

 

H2K48019.jpg


Z tym, że tego modelu nie będzie w polskiej dystrybucji - wszystko bierze Tiger Hobbies.
 


 

Edytowane przez caughtinthemiddle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, raptorf22 napisał:

Czy ktoś widział lub kupił Super Horneta z Hobby Bossa w 1/48? Model pojawił się i tak szybko znikł. Jak z jakością oraz czy  merytorycznie wypada ok?

Wcale nie znikł, jest normalnie do kupienia 😆

https://www.mojehobby.pl/products/F-A-18E-Super-Hornet-39747282.html

Mi osobiście się podoba, uważam, że to jeden z lepszych modeli HobbyBossa, przynajmniej w ramkach 😉

 

Edytowane przez Wojtu204
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zvezda ma po prostu problem z ostatecznym szlifem, robią poprawny model ale nie potrafią zrobić czegoś takiego jak ICM że swoim najnowszym modelem tj. Bronco. Otwierasz pudełko z modelem i masz wrażenie, że to jakiś prototyp jest a za pół roku będzie dopiero gotowiec... Niestety nie będzie 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mirage3 napisał:

Zvezda ma po prostu problem z ostatecznym szlifem, robią poprawny model ale nie potrafią zrobić czegoś takiego jak ICM że swoim najnowszym modelem tj. Bronco. Otwierasz pudełko z modelem i masz wrażenie, że to jakiś prototyp jest a za pół roku będzie dopiero gotowiec... Niestety nie będzie 😕

 

Tak sobie myślę, że podobną drogę obrał Airfix. Pamiętam ile było skanowania na wszelkie sposoby, projektowania itp itd -  hajp na maksa. A potem wydają model, otwierasz pudełko i sprawdzasz w kalendarzu, który mamy rok i czy aby na pewno zaczyna się od 20  😄 Ale taka już chyba polityka Airfixa - u nich i tak się sprzeda 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MIRO napisał:

No nie wszędzie. Ich Ił-2 jest świetny. Ponoć ten Su ma być właśnie w tym stylu, a nie sylwetkowy jak Mi-24

Nie widziałem Iła ale skoro jest spoko to nadzieja na dobry model nie umarła 🙃 Swoją drogą można rozważyć zakup dwumiejscowego, nadal się na "polskiego ludowego"  ? 

 

3 godziny temu, Psar77 napisał:

 

Tak sobie myślę, że podobną drogę obrał Airfix. Pamiętam ile było skanowania na wszelkie sposoby, projektowania itp itd -  hajp na maksa. A potem wydają model, otwierasz pudełko i sprawdzasz w kalendarzu, który mamy rok i czy aby na pewno zaczyna się od 20  😄 Ale taka już chyba polityka Airfixa - u nich i tak się sprzeda 🙂

 

W 4osiem jest kilka modeli, które zapracowały na miano dobre w 7dwa chyba też. Niestety jest sporo takiego "śmietnikowego" towaru o którym lepiej zapomnieć. Tak czy owak czekam na następne czerwone pudełka 😉 

 

Edit:

Literówka. 

Edytowane przez mirage3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednomiejscowy IŁ-2 jest  świetny , w1/48 nie ma lepszego . Zvezda  dwumiejscowego  zrobi na jego bazie , a wówczas nawet Tamiya  biorąc pod uwage  koszt-efekt  będzie słabsza . Mam nadzieje że Zvezda  zrobi wszystkie główne warianty wersji  dwumiejscowej🤩

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.