Skocz do zawartości

Nowości lotnicze w skali 1:48


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

Czekajcie, pan Edward w końcu się zdecydował na F-13? Mimo, że skala nie moja to to jest dobra wiadomość - bo pewnie i w 72 się pojawi, a od F-13 do J-7G droga już niedaleka. A J-7G to jest chyba samolot, którego modelu potrzebuję w swoim życiu najbardziej odkąd Modelsvit wydał Mirage'a 2000.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.12.2021 o 09:15, Mates napisał:

Pokazała mi się informacja, że Hobby 2000 wyda na przyszły rok Harriera GR.7/Gr.9 na bazie Hasegawy. Ciekawe jakie dadzą malowania, ale sam model jest znany i chwalony, więc może to być ciekawy wybór.

 

 

H2K48019.jpg

Mam ten zestaw. Bardzo przyjemny. Wcześniej wydał go Eduard. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek 2022 szykują się już 3 pudła "mast hef" - oba Su-30SM (jeden bakłażan i jeden w kamuflażu) + Growler Menga... A ja miałem sobie jutro EOSa 90D kupić 😕 

Edytowane przez Tap-chan
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tap-chan napisał:

Na początek 2022 szykują się już 3 pudła "mast hef" - oba Su-30SM (jeden bakłażan i jeden w kamuflażu) + Growler Menga... A ja miałem sobie jutro EOSa 90D kupić 😕 

 

Te 3 pudła wyjdą z 1100-1200 zeta a CANON golas pewnie z 5,5-6k zł więc i tak się opłaca 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak, ale 90D da więcej możliwości - nie będę już musiał wyciągać karty pamięci, żeby przerzucać zdjęcia (jeden Sandisk Extreme Pro mi się od tego rozpadł), ponadto AF bracketing, obsługa z ekranu smartfona i inne takie :) A przede wszystkim obecny Pentax K-x działa na typowych aku AA i zazwyczaj nieprawidłowo pokazuje stan baterii. Że nie wspomnę jakie możliwości kadrowania daje 33 MPx w porównaniu do 12 MPx :)

 

Ale chyba jest spoko, właśnie doczytałem, że Minibase jest planowane na maj 2022. Jak poprzednio Su-33 wyszło w styczniu, to w sklepach pojawił się ze 2 miesiące później, można więc tutaj liczyć okolice lipca. Su-27 z GWH do sklepów w Europie wpadł w połowie grudnia, poza banzajem i mn-modelarem, więc od czerwca można liczyć 6 miesięcy obsuwy. To też może przesunąć premierę GWH na drugą połowę 2022.

Zakładam, że te premiery rozbiją się w czasie i po prostu do tego czasu sobie ten hajsik odłożę, poza tym nie zawsze muszę kupować na premierę :)

 

 

Edytowane przez Tap-chan
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ICM ma wydać razem w jednym pudle OV-10A i OV-10D+ z operacji " Desert Storm" w 4 kwartale. Już jestem podjarany 🤩 bo na taki zestaw czekałem.

ref. 48302 - "Desert Storm" 1991 - boks duetowy - North American OV-10A i OV-10D+ 

Zapomiałem dodać ze ICM ma zamiar dodać CH-54A w skali 1/35.To dopiero będzie wielki potwór.

269996923-2703433769963759-2804551926164

Edytowane przez seven up
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.