Skocz do zawartości

Cougar 6x6 - 1/35 Meng


chudyhunter

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Varjubacsi napisał:

Świetna robota! Zwłaszcza, że ten Cougar nie jest Cougar !! Pojazd ten został wykonany w Budapeszcie na prośbę ekipy filmowej w warsztacie Szalai Dakar Team !!
https://videa.hu/videok/origo/jarmuvek/igy-keszultek-a-die-hard-origo-video-autos-olvasnivalo-OLbTy1jJcQndGfdB

Nie mogłeś sobie darować? I cała misterna robota w pi... Wszystko, od zawieszenia począwszy, do przeróbki! ? ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

13 godzin temu, chudyhunter napisał:

Komisarz Ryba powiedziałby tak:

Nazywa się Cougar 

Wygląda jak Cougar 

TO JEST COUGAR! 

:haha:

 

"Wy, Ryba, macie być jak Tommy Lee-Jones w "Ściganym", jak Cougar w "Szklanej Pułapce"! "

"Bedę, panie komisarzu, będę!"

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kryspacz napisał:
W dniu 15.02.2020 o 15:40, Lipa napisał:

1.jpg

OMG!? Skad to zdjęcie? Wiesz może, kto to popełnił? I po co?

To filmowa Furia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Bzdura napisał:

To filmowa Furia.

Robi nam się tu straszny off-topic, ale zdecydowanie nie. Furia stoi w muzeum w Bovington, i jest kompletną Easy-ósemką na pełnym chodzie, wypuszczaną regularnie na pokazy. (Byłem, widziałem, pochwalę się, a co tam :) )
Budynek w tle to też na 100% nie muzeum Bovington.

 

the-m4-sherman-from-the.jpg.eb204b863ff689f373de509a053cdc34.jpg

Myślałem jeszcze, że to jakiś dubler do kręcenia ujęć samej załogi w wieży, ale też nie:


furia_08.jpg.5f880b94cfd64c384803ab9e49dfb4cf.jpg

 

Edytowane przez kryspacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarze, to oryginalna Furia byla stosowana tylko przy zdjeciach z widokiem pelnego czolgu. Byly tez konstrukcje zastepcze - chociaz sie nie bede upieral, ze to akurat ten konkretny film. Fotki ponizej pochodza z artykulow o Furii.

10641133_293052830877510_234353375589056

fury-tank-movie-authenticity.jpg?w=1000&

Edytowane przez Bzdura
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, piotrkur napisał:

Podwozie od M-113??:lol:

Czytamy do końca. Chociaz przyznaje sie do skrotu myslowego.

 

Edytowane przez Bzdura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaskader z filmu Furia. Znalazłem jak czegoś szukałem ofertę sprzedaży takich wynalazków. Macie jeszcze Tygysa-kaskadera też z furii. Jak widzicie jedna scena w filmie i reszta życia na czterech kołach...:mrgreen: No to hunterze działaj dalej z tematem bo ciekawym malowania.

Axis Track Services 3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Minęło pół roku i w zasadzie nic się nie ruszyło. Trochę mnie pochłonęły inne projekty, ale może za jakiś czas uda się ruszyć z kocurem. Na razie mogę jedynie pokazać nowe elementy, które jeszcze bardziej upodobnią model do filmowej wersji. DSC_2398_copy_1280x720.thumb.jpg.faa7b2eda90bc6c3ac717c82124ebe6d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.