Jump to content

Porsche lakierowane i polerowane w jeden dzień ;)

Dorotka

Recommended Posts

• 7 months later...
6 minut temu, DarkWing napisał:

Dorotka Twoje wpisy są ponadczasowe 🤣

Dzisiaj 27 listopada 2020 czytam Twoje Uzupełnienia z 27 grudnia 2020....

Niby tylko 1 m-c do przodu ale zawsze... :hmmm:

Jak to? Przecież ja się szykuje do Sylwestra! Cholera, chyba za szybko zacząłem 😂

P.S. poprawiłem, dzięki za zwrócenie uwagi :piwo:

• Like 1

Godzinę temu, Dorotka napisał:

Jak to? Przecież ja się szykuje do Sylwestra! Cholera, chyba za szybko zacząłem 😂

P.S. poprawiłem, dzięki za zwrócenie uwagi :piwo:

Niektórzy i tak będą czytać po pięć razy i spokojnie Im się zejdzie do Sylwestra albo i ....:szok::glupek:

• Haha 2

W dniu 31.03.2020 o 16:30, Dorotka napisał:

Dzięki!

Folia jest z firmy T2M. Kupiłem jakiś czas temu kilka arkuszy na hobbyeasy. Tnie się to nożyczkami (tylko dobrymi) i skalpelem. Wycinam kształtkę z taśmy Tamki, przyklejam ją do folii i tnę... Z reguły, za jakimś dziesiątym razem, pasuje ?

Dopasowywanie szkiełek na zegary... 2.2 mm okazały się jak widać za małe, trzeba robić 2,4... ?

QUXzvWX.jpg

Ja szkiełka zegarów robię z folii zabezpieczających ekrany telefonów. Raz na pół roku w punkcie sprzedaży Pan jest bardzo zadowolony jak kupuję do wszystkiego co ma już niesprzedawalne w różnych grubościach :)  i wychodzi tak po 2-5 zł za arkusz :)

• Like 1

He, he, he,

Patentów na szkło jest pewnie tyle ile na lakierowanie. Przeglądając stare wątki znalazłem taki, sprzed 5 lat (zamieszczony na Forum) kiedy używałem jeszcze GX100:

38lk72Y.png

Dawało to taki efekt:

P1010017%205_zpskvouywko.jpg

To były czasy.... Aż mi się łza w oku zakręciła :diabel:

Edited by Dorotka
  • Like 1

1 minutę temu, primabaleron napisał:

Jestem malarskim nuworyszem, ale pochwalę się że sprawdziłem podkład Bilmodel 4000 (bardzo gładki i bardzo czepialski) pod ZP (po 24H) i...  Wyszło b. ładnie (czytaj nie został zjedzony). 🥳

Generalnie to mam wrażenie, że większość podkładów, kiedy dobrze wyschną da radę, chyba że zaleje się je ZP w sposób przekraczający wszelkie granice :piwo: