Skocz do zawartości

Ducati 1199 Panigale S Tamiya


Bartas89

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, cayman napisał:

Lagi wyszły dobrze tylko jedno ale, nie pomalowałeś czarnym półmatem imitacji oringu-uszczelniacza między lagą a tłoczyskiem.🤨

A wtedy było by bardzo dobrze.

Hmmm czyżby nie było tego w instrukcji albo ja to przeoczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Bartas89 napisał:

To dlatego tego nie zrobiłem :) Nie znam się kompletnie na motocyklach, żeby takie rzeczy samemu wyłapywać.

Nie trzeba się znać na motorach bo każdy amortyzator ,siłownik, teleskop ,maglownica w pojazdach i innych urządzeniach z hydrauliką ma oringi bo inaczej olej wyleciał by w parę sekund.

UYQHEY.jpg

 

7bBLaz.jpg

 

Na pewno na pudełku modelu widać oringi na lagach. Zacznij oprócz instrukcji przeglądach fotki referencyjne, chyba już czas najwyższy.:pomysl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest broń Boże pastwienie się tylko uwagi i porady bo taki jest cel każdego Forum a ja Ci już przy poprzednim motorku to sygnalizowałem i fotki wrzuciłem jak mają wyglądać lagi. Przede wszystkim fotki a jak jakieś wątpliwości to zapytanie i na pewno jak nie ja czy kolega Dorotka to któryś z Kolegów doradzi, pomoże. :nauka2:

 

Głowa do góry. :peace:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że to jest pastwienie :D Popełniłeś już wystarczająco motocykli, by można było się pastwić :D A umieszczając relację z budowy na forum jeszcze bardziej się na baty gotuj :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, cayman napisał:

To nie jest broń Boże pastwienie się tylko uwagi i porady ....

 

44 minuty temu, toled napisał:

Oczywiście, że to jest pastwienie :D 

 

To jest zwracanie uwag i porady, które Ty odbierasz jako pastwienie się :diabel: 

Edytowane przez Dorotka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj doszedł do mnie namiot bezcieniowy Puluz, także jakość zdjęć powinna się poprawić :) Oczywiście dalej robię zdjęcia smartfonem, bo nie mam innego aparatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dorotka napisał:

 

No to dawaj jakieś na próbę  :) 

Wieczorem dopiero jego rozłożę w warsztacie. A jeszcze przypomniało mi się, że chyba mam jakiś aparat w szafie, Coolpix czy jakoś tak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Bartas89 napisał:

Wieczorem dopiero jego rozłożę w warsztacie. A jeszcze przypomniało mi się, że chyba mam jakiś aparat w szafie, Coolpix czy jakoś tak.

Jeśli to Nikon Coolpix L340, to nowy smartfon lepsze zdjęcie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Marak napisał:

Jeśli to Nikon Coolpix L340, to nowy smartfon lepsze zdjęcie robi.

Telefon mam Samsung J7. Aparatu nie miałem dzisiaj czasu szukać. Jutro myślę, że znajdę chwilę, aby go poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Dorotka napisał:

Czym byś nie robił, z wykorzystaniem namiotu zdjęcie będzie wyglądać lepiej a model gorzej  :diabel:

Tego drugiego się właśnie obawiam 😛

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jawkers napisał:

Oby 40cmx40cm nie okazał się za mały:D

Do tej pory końcowe galerie  robiłem w czymś takim i jakoś dawałem radę 😛 Myślę, że 40cm x 40cm będzie optymalny.

 

https://agtom.eu/wyposazenie-warsztatu/354720-green-stuff-world-lightbox-studio-namiot-bezcieniowy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.