Skocz do zawartości

BWP-1 "0308" 10bkpanc - Trumpeter 1:35


M.J.89763

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, M.A.V. napisał:

podoba mi się :super:

Dzięki bardzo :)
 

48 minut temu, mandrivecs napisał:

Bardzo dobry model. Nie za brudny, nie za czysty. Idealnie w punkt. Podoba się. 

Również bardzo dziękuję za pozytywny komentarz :)

 

5 minut temu, michal0281 napisał:

Bardzo ładne wykonanie, podoba się.

Dzięki bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jarross napisał:

Bardzo ładny model.

Dzięki :)


 

5 godzin temu, bulik58 napisał:

podoba mi sie  twoja wersja "bewupa"  malowanie jak i brudzenie , za to  towarzysz z 15 fotki kompletnie nie pasuje, lepszym bylby Leopard lub T-72. 

Dzięki :)
Towarzysz jest z przyszłości :glupek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.11.2020 o 09:09, bulik58 napisał:

podoba mi sie  twoja wersja "bewupa"  malowanie jak i brudzenie , za to  towarzysz z 15 fotki kompletnie nie pasuje, lepszym bylby Leopard lub T-72. 

....1.jpg

też tak myślę, szczególnie , że w Świętoszowie stacjonowały dokładnie w takim samym malowaniu T-72M1 :) Miałem szczęście jeszcze w latach 90tych widzieć je w jednostce na żywo. Wyglądały wtedy jak na zdjęciach poniżej.

 

A model bardzo fajny:super:

20201105_211950.jpg

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.11.2020 o 21:26, x_bandit napisał:

A model bardzo fajny:super:

Dzięki bardzo 🙂

No tak PL-01 obok bewupa prędzej pokazuje kontrast między tym co jest a co powinno być. Chociaż też nie do końca bo PL-01 nie jest bewupem 😁

A to moje jedyne modele współczesne na gasienicach stąd te zdjęcia 😉 Muszę zrobić jakiegoś Leoparda albo "siedem-dwójkę" 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelik wyszedł zupełnie przyzwoicie.  Bardzo naturalne kolory.  Fajnie wyszła belka do samowyciągania oraz antena.  Brawo za dodanie liny oraz łopaty.  Trochę można się przyczepić do kształtu wydechu, w Twoim modelu jest zupełnie płaski.  Nasze BWP miały niski odchylacz kierunku wylotu spalin. Zobacz to na zdjęciach:

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez robertmodelarz
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.11.2020 o 15:20, Michal_G napisał:

x-bandit to chyba załapałeś się na ostatnie dni T-72 w Świętoszowie, niewiele później zastąpiły je PT-91 a potem Leopardy 2A4. A sam BWP fajnie wyszedł. Podstawowy zielony to jaka farba?

Dzięki za komentarz 🙂

Zielony to Tamiya Nato Green rozjaśniony żółtym i białym. 

 

W dniu 7.11.2020 o 15:39, Adams M1A1 napisał:

To taki sam czołg jak z "Andrzeju nie denerwuj się "😃. Super zmalowany, bewup jest OK. Pozdr. A.

No Andrzej wkurzył się ostro o ten błotnik 😂

Dzięki za pozytywny komentarz 🙂

 

22 godziny temu, robertmodelarz napisał:

Modelik wyszedł zupełnie przyzwoicie.  Bardzo naturalne kolory.  Fajnie wyszła belka do samowyciągania oraz antena.  Brawo za dodanie liny oraz łopaty.  Trochę można się przyczepić do kształtu wydechu, w Twoim modelu jest zupełnie płaski.  Nasze BWP miały niski odchylacz kierunku wylotu spalin. Zobacz to na zdjęciach

Dzięki 🙂

Faktycznie nie zwróciłem uwagi na wydech. 

 

7 godzin temu, bazylms napisał:

Podoba mi się. 

Dzięki bardzo 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.11.2020 o 15:20, Michal_G napisał:

x-bandit to chyba załapałeś się na ostatnie dni T-72 w Świętoszowie, niewiele później zastąpiły je PT-91 a potem Leopardy 2A4. A sam BWP fajnie wyszedł. Podstawowy zielony to jaka farba?

W '97 były tam już też Twarde, ale równolegle korzystano też 72jek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.