Skocz do zawartości

Fuyuzuki 1945 - 1/700 Rainbow


chudyhunter

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Szydercza Gała napisał:

Jednej już nie ma

W rzeczy samej LEWEJ już nie ma. Czyli jednak komuniści, bo ci drudzy to by "chapnęli" prawą :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Pierwsza ciężarówka zrobiona. Jest to moja pierwsza styczność z blachami Five Stara i muszę przyznać, że bardzo dobrze się z nimi pracuje. W zasadzie to nie widzę różnicy między nimi, a blaszkami Rainbow, które też są świetne. Na pewno będzie jeszcze jedna ciężarówka, trochę inna, a nie ich będzie to się zobaczy, gdy ustawie wszystko na nabrzeżu.

 

kJ81OGa.jpg

VSObk8J.jpg

VcUuSCm.jpg

n8jJKpD.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zrobić kolejny pojazd, a dźwig dostał praktycznie wszystkie elementy.  Pozostało dorobić liny i hak. Zabrałem się także za malowanie nabrzeża, które w następnym etapie zostanie potraktowane mgiełką, by stłumić obecny efekt. No i skrzynie. 275 skrzyń dostało filterek, więc będzie trzeba brać się za ich składanie :)

 

rk4bVPb.jpg

71RCzk9.jpg

y2GoOXY.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całość została osadzona w docelowej ramce. Oczywiście na sam koniec przyjdzie tabliczka. Budynki przymocowałem do nabrzeża i teraz będę mógł dodać odrobinę syfu przy styku ścian z nabrzeżem. Ostatnie fotki były robione telefonem, więc teraz wrzucam kilka w lepszej jakości.

 

nV5WKWS.jpg

hNoEFT3.jpg

RqcQfhy.jpg

Xw6q4kD.jpg

5AVWOGp.jpg

DNAJW8v.jpg

UvtG7ls.jpg

FICoOj7.jpg

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.08.2021 o 21:18, Jarekk napisał:

Niesamowite maleństwo. Super model i temat. 🤩

 

 Dzięki :piwo:

 

Pojazdy wymalowane. Teraz będzie trzeba dać coś na pakę. Chyba pozostanę przy 3 ciężarówkach, ale to sie zobaczy, jak wyjdzie z zagospodarowaniem wolnej przestrzeni. Żuraw praktycznie gotowy, pozostało wykonać liny I w dodatku ma obracane ramię :D

Co do Fuyuzuka, to też już jestem praktycznie na finiszu. Pozostało wykonać kotwice z łańcuchami, dodać anteny, maszt rufowy i olinowanie.

 

RCV3yhA.jpg

hI2qhKw.jpg

8aUIy8Z.jpg

4XPY94z.jpg

ZLHE0Ao.jpg

FoxotVS.jpg

mlMg6sb.jpg

BAIFPOL.jpg

Edytowane przez chudyhunter
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całość prezentuje sie tak. Pozostało wykonać olinowanie na Fuyuzuki i będzie można go osadzić na stałe na kilblokach. W zasadzie to większość roboty wykonana. Teraz przyjdzie czas na zapełnienie całej podstawki przeróżną drobnicą. Kilka lepszych fotek i parę zbliżeń.

 

AanRboo.jpg

i313reQ.jpg

ok6bQwQ.jpg

OU1FJvA.jpg

pXc0iCe.jpg

nWP466m.jpg

ZDlgbhF.jpg

fzCow5m.jpg

EqbmzuK.jpg

nrfxjVO.jpg

 

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.