Skocz do zawartości

Co lata/spada nad Ukrainą


giberes

Rekomendowane odpowiedzi

Krokodyl wyławiany z Morza Kijowskiego

Kroko.thumb.jpg.ca2b4eaa8c773903bb6f7b88ddc2d347.jpg

 

I już na brzegu

279861448_7343557682352882_2350753358199323026_n.thumb.jpg.2405be986658603ecf1534dfbd8b435c.jpg

Edytowane przez Grzes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewał bym się, że rakieta lecąca z prędkością okołodźwiękową spadając na ziemię roztrzaska się w drobny mak a tutaj sama rakieta i teren wokół wygląda jakby spadła z wyrzutni. Czy zestrzelona rakieta spadając nie spowoduje wybuchu ładunku wybuchowego głowicy?

Pozdrawiam.

Andrzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, M.A.V. napisał:

Toczka w rejonie Dniepropietrowska

Wiadomo, która ze stron ją wystrzeliła?  :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toczka, wygląda jak po rozcaleniu, odłączeniu głowicy, dlatego nie rozbita, gdyż spadając bokiem wyhamowała, brak śladów szrapneli/odłamków, skutków porażenia w locie

Mig - wygląda, że szczątki leżą tam od dłuższego czasu, nawet ścieżkę zdążyli wokół wydeptać, brak śladów płomieni, brak "drobiazgów", suwenirów wokół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie ogłoszone przez stronę ukraińską:

 

Dowódca lotnictwa morskiego Ukrainy płk Ihor Bedzai [Ігор Бедзай] zginął 7 maja podczas lotu bojowego na śmigłowcu Mi-14.

 

1.jpg.bcaf6040f77d0f1e564ee9a2dd29ec4f.jpg

 

Był jednym z najbardziej doświadczonych ukraińskich pilotów śmigłowców. Były dowódca 10 Brygady Lotnictwa Morskiego - jedynej ukraińskiej formacji lotniczej która zdołała w całości (wraz z maszynami szkolnymi) ewakuować się z Krymu po zajęciu go przez rusków w 2014.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=2600692973401413&set=a.297386117065455

https://newsreadonline.com/legendary-ukrainian-pilot-igor-bedzai-died-in-a-battle-with-the-invaders/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Robertas napisał:

Jednak mysle ze to Mi-28

Faktycznie - Mi 35 i Mi 28 mają takie same wirniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.