Skocz do zawartości

[WH-Schrott] Pz.Kpfw.III Ausf.N mit Schurzen Takom Blitz 1/35


Klapouch

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Knjaz napisał:

Czy masz tak w tym zestawie,. ze kazda czesc wymaga dokladnej obrobki, szlifowania, zdzierania szfow itp.? Jak dla mnie te Blitz-y sa dosc niechlujnie odlewane.

Tak. Trochę to irytujące. Spasowanie jest dobre, ale odlewy słabe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeszcze się trochę blachę na gorze dognie i M-A-L-U-N-K-I. Wreszcie. Blaszki abera dały mi sporo do wiwatu - jednak umiejętności jeszcze nie te co trzeba. 
 

Zamierzam pomalować gada na żółto, potem dokleić fartuchy i osłony wieży (też żółte) i na tym malować trójbarwne kamo. Jednak. Cały żółty będzie tygrys imitial, którego sobie w między czasie sprawiłem. 
 

 

9B11949E-D558-418E-AF8A-6D612F38FFCA.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Wniosek ze skali 1/35 nr 1 - nie umiem lutowac, trzeba się nauczyć. 
 

Ale. Coś się rusza. Pierwsze cieniowanie. To tylko baza będzie, zamierzam wbrew sobie modulować tez trochę bazowym kolorem. Do tej pory w zasadzie robiłem to tylko podkładem.

 

 

E3A56E28-54C9-4727-93C9-217BCB437CBD.jpeg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię takie obrazki :) Myślę, że bazowy szary ładnie siądzie i nie trzeba będzie już nim nic modulować. Jeszcze tylko śrubki, jakieś ranty z pędzelka na biało zrób - będą się fajnie wyróżniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, TAW napisał:

Lubię takie obrazki :) Myślę, że bazowy szary ładnie siądzie i nie trzeba będzie już nim nic modulować. Jeszcze tylko śrubki, jakieś ranty z pędzelka na biało zrób - będą się fajnie wyróżniać.

Ależ Panie Kolego, przecież bazowy jest żółty jak bawarska musztarda a na to jeszcze idzie zielony i brązowy ! 
 

w ogóle marzy mi się taki efekt żółtego jak tutaj - mieszanka żółto-czerwony i żółto-zielony. 
 

 

2FC62C19-DF66-4E41-91F6-40295998D680.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz nieoszlifowane podpory, pamiętam w swojej m-ce miałem to samo, dopiero po malowaniu zobaczyłem na powiększeniach zdjęć , lipnie to wyglądało, da się to zeskrobać nożykiem, schodzi, później punktowo pędzlem zaprawki dałem,  tam ogólnie dużo czyszczenia przy tym było.. ,no i prawy uchwyt też słabo wygląda,  chyba że aż tak  nie wchodzisz  w takie duperele to nie ma gadki 🙂

artflow_202206100603.jpg

Edytowane przez Evildead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma racje @Evildead, ale usuwanie tego to byłaby mordęga. 
 

a tymczasem kolorki nałożone 

 

 

0F043651-4C82-4D01-BEBD-617EA0D28AFE.jpeg

3810E5F5-67BF-4FC1-B8C7-6102EEC8461A.jpeg

90659620-A881-4F1C-8C59-C148757F07D5.jpeg
 

nie wiem czy taki pojazd (w takim dokładnie malowaniu istniał), ale według mojej wiedzy MÓGŁ istnieć. A to mi wystarczy. 

Edytowane przez Klapouch
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.