Skocz do zawartości

MiG-29 9-13, 114 Brygada Lotnictwa Taktycznego Ukraińskich Sił Powietrznych, 1/48 GWH


Flachenty

Rekomendowane odpowiedzi

Zdążyłem na Bytom 😉

Od jakiegoś czasu chodził mi po głowie pomysł żeby po Su-27 w ukraińskim digitalu zrobić kolejny model do kolekcji i tu padł wybór na MiGa -29 w wersji 9-13.

Potem Reskit zapowiedział wydanie Harmów do MiGa  razem z pylonem i temat został przesądzony. Prace zajęły mi jakieś 6 tygodni.

Model został pomalowany farbami Bilmodel. Malowanie zostało zrobione przy użyciu masek i kalek Foxbota. Pod skrzydłami podwieszone są Harm-y Reskita i R-73 Eduarda. Dodatkowo dołożona jest rurka Pitota i rozpraszacze ładunków od Mastera. W kokpicie zagościł fotel z Quickboosta, a drabinka i podstawki produkcji LP.

Podczas robienia fotek kółka podwozia głównego jeszcze nie były przyklejone więc są nieco krzywe.

DSC_0058.jpg

DSC_0061.jpg

DSC_0063.jpg

DSC_0064.jpg

DSC_0065.jpg

DSC_0066.jpg

DSC_0067.jpg

DSC_0070.jpg

DSC_0076.jpg

DSC_0077.jpg

DSC_0079.jpg

DSC_0080.jpg

DSC_0085.jpg

DSC_0090.jpg

DSC_0096.jpg

DSC_0097.jpg

DSC_0098.jpg

DSC_0102.jpg

DSC_0105.jpg

DSC_0106.jpg

DSC_0109.jpg

DSC_0117.jpg

Edytowane przez Flachenty
  • Like 35
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MAREK74 napisał:

Ładnie wygląda. Jeżeli mogę zapytać to kolorek uszczelki przy szybce to gotowiec jakiś ? Pytam, bo jak dla mnie to bardzo trafiony.

Tu Cię rozczaruję. Po prostu zmieszałem biały z czerwonym 😉

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Flachenty napisał:

Zdążyłem na Bytom 😉

Widziałem 😀, piękny, zjawiskowy, po prostu świetny :super:

Ja niestety nie zdążyłem 😞

11 godzin temu, Flachenty napisał:

Prace zajęły mi jakieś 6 tygodni.

Iście imponujące tempo przy tym precyzyjna robota!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, zdążyłeś - szacun! Model świetny - podoba mi się, m.in.  ta "tłusta" czerń obszaru przed kabiną tak typowa dla 29-ek. Nagroda, którą za niego otrzymałeś przenosi całą sprawę lekko w inny wymiar, całkowicie rozumiem i podzielam emocje. GRATULACJE! 

 

Pozdrawiam, Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.04.2023 o 21:16, donalyah00 napisał:

Oj, zdążyłeś - szacun! Model świetny - podoba mi się, m.in.  ta "tłusta" czerń obszaru przed kabiną tak typowa dla 29-ek. Nagroda, którą za niego otrzymałeś przenosi całą sprawę lekko w inny wymiar, całkowicie rozumiem i podzielam emocje. GRATULACJE! 

 

Pozdrawiam, Marek

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.