Skocz do zawartości

Art of Trans - modele drukowane


kopernik

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, BRAVO112 napisał:

a tyle spokojnie, ze masz jedna szafe

ja mam trzy.... 😞 

Reszta się w kadr nie zmieściła.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jaro napisał:

Ok,jak dostanę to zapodam, zamówiłem 17 stycznia,ponoć czeka się do 6 tygodni,na dzień dzisiejszy jeszcze cisza.

Mam wrażenie, że zainteresowanie ofertą zaczyna przekraczać moce produkcyjne manufaktury. Na swoje też czekałem sporo czasu. Jak były gotowe dostałem @ z info o wysyłce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, BRAVO112 napisał:

to czekamy na model i opinie z pierwszej reki

A na co tu czekać? masz recenzje i model zbudowany na forum 1/32 P.7a . Nic lepszsego raczej nie będzie w tej P.24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Qz9 napisał:

A na co tu czekać? masz recenzje i model zbudowany na forum 1/32 P.7a . Nic lepszsego raczej nie będzie w tej P.24

No i jeśli będzie jak ta P 7a to mi więcej nie trzeba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jaro napisał:

No i jeśli będzie jak ta P 7a to mi więcej nie trzeba...

No teraz to kolega przegiął na maksa.

Model  ma być taki że jak go powiększę 1:1 to poleci a silnik odpali.

Płacę to wymagam.:haha:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, BRAVO112 napisał:

to znaczy najpierw odpali a pozniej poleci....chyba

Żadne chyba.

Silnik ma odpalić a samolot polecieć.:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały ten wątek wygląda jak przeciąganie liny. Z jednej strony ciągną ci co chcą dobry/estetyczny model, a z drugiej ci co chcą polski i nie musi być jakoś szczególnie wierny oryginałowi i estetyczny.

Oczywiście pierwsi producenta do niczego nie zmuszą bo on ma tych drugich. Nie zmuszą też dlatego, że zwyczajnie ma taki charakter jaki ma.

Zastanawia mnie tylko skąd taka konkluzja

5 godzin temu, Xmen napisał:

Płacę to wymagam.

Bo z wątku raczej wynika chyba, płacę więc chciałbym wiedzieć co za to otrzymam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, TM48 napisał:

Z jednej strony ciągną ci co chcą dobry/estetyczny model, a z drugiej ci co chcą polski i nie musi być jakoś szczególnie wierny oryginałowi i estetyczny.

tutaj masz racje, ale

u mnie na wsi jest sklep Bluebrix, ktory sprzedaje modelopodobne zestawy ( Bluebrix, Cobi i cos tam jeszcze )

Cobi ma dwie albo trzy nasze Syreny 103, 105 (? ) w skali ok 1:25. Chcialbym miec model Syreny w takiej skali

ale chyba nie moglbym spac majac takie "cobocos " na polce. Tutaj jest podobnie. Z tym, ze tutaj daloby sie cokolwiek wymodelowac

przy ogromnym nakladzie pracy i oczywiscie checi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, BRAVO112 napisał:

Tutaj jest podobnie. Z tym, ze tutaj daloby sie cokolwiek wymodelowac

To jest raczej indywidualne, wymodelować da się też z kawałka polistyrenu. Ograniczeniami są wyłącznie chęci, możliwości, cierpliwość.

Jeśli ktoś uważa jednak, że potrafi, ale mu się nie chce bo nie po to haruje cały tydzień żeby wywalać kasę na model i jeszcze go poprawiać to też ma do tego prawo. A jak model jest zły to jest zły i uciszanie ludzi tego nie zmieni. Jak producent ma problem z krytyką to niech robi lepsze, albo nie zwraca na krytykę uwagi. Biorąc za coś pieniądze ( bez znaczenia małe, czy duże ) musisz mieć świadomość, że potencjalny kupiec oceni produkt. Słusznie, lub nie słusznie, ale oceni. A jeśli takich samych ocen jest więcej to znaczy, że coś jest na rzeczy.

Problemem w takich wątkach nie jest to, że każdy ma inne zdanie bo to jest naturalne, tylko to, że zawsze ktoś musi sugerować, że część z nich jest durna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, TM48 napisał:

Cały ten wątek wygląda jak przeciąganie liny. Z jednej strony ciągną ci co chcą dobry/estetyczny model, a z drugiej ci co chcą polski i nie musi być jakoś szczególnie wierny oryginałowi i estetyczny.

Oczywiście pierwsi producenta do niczego nie zmuszą bo on ma tych drugich. Nie zmuszą też dlatego, że zwyczajnie ma taki charakter jaki ma.

Zastanawia mnie tylko skąd taka konkluzja

Bo z wątku raczej wynika chyba, płacę więc chciałbym wiedzieć co za to otrzymam.

Bo to jest sztandarowe hasło klienta w Polsce.

W handlu i usługach zwłaszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Xmen napisał:

Bo to jest sztandarowe hasło klienta w Polsce.

Prawdę mówiąc nie miałem nigdy takich doświadczeń z polskimi klientami.

A...

14 minut temu, Xmen napisał:

W handlu i usługach zwłaszcza.

w usługach wręcz odwrotnie. Bardzo często usługodawcy brali pieniądze i odwalali fuszerkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, TM48 napisał:

Prawdę mówiąc nie miałem nigdy takich doświadczeń z polskimi klientami.

A ja bardzo często.

Parę lat w markecie pracowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, India napisał:

Jakoś nie czytam opinii nabywców, tylko widzących modele na zdjęciach. Nawet nie w naturze. I tyle. Ale wiedzą lepiej...

Tylko w naturze wygląda to jeszcze gorzej niź na zdjęciach…

Edytowane przez Qz9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh...dzieje sie:),zamawiając PZL P24g podpytałem autora o plany na przyszłość, po Bies będą Mewa,być  może PWS 10 następnie Iskra i PZL P23/43 Karaś/Czajka,no to tak że ten tego...naprzód 

Edytowane przez Jaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaro napisał:

Mewa

A która?

Przedwojenna

image.png.14daacccbca10023544ffe6d9bc82bc5.png

czy współczesna?

image.png.31e161c4fbb41877db0183be789ec8e8.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Luljan napisał:

Drwal 3d

nie ma sie co nasmiewac, bo jakosc tych produktow, to przede wszystkim jakosc " druku "

a ze niektore elementy nie zostaly poprawnie wymodelowane ( na zasadzie: moze byc )

to juz inna sprawa

a pytalem powaznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.