Skocz do zawartości

Art of Trans - modele drukowane


kopernik

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, greatgonzo napisał:

Oferuję figurkę Afrodyty wg Boticelliego. Może i ma jakieś wady, ale nic lepszego na rynku nie ma.

 

kolek.jpg

Jak będę szukał figurki Afrodyty, na pewno zgłoszę się do Pana. Chwilowo szukam Żubra w 1:72 i mam do wyboru produkty Broplan, Choroszy Modelbud, Art of Trans. Który wybrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Xmen napisał:

Czytam tę dyskusję i nie wiem o co kaman.:hmmm:

Może mnie ktoś oświecić.

Klasyczne bicie piany, jak przy każdym modelu produkcji polskiej.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, greatgonzo napisał:

Oferuję figurkę Afrodyty wg Boticelliego.

Biorę cztery sztuki :haha:

Jakby były jakieś niedokładności burzące mój światopogląd to w ciągu 14 dni zwrócę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KayFranz napisał:

"trzonek"

Ty świntuszku :haha:

Pamiętaj, żeby pisać przez "ch" - wtedy jest dłuższy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem kilka ich modeli na żywo, we Włocławku. Moim zdaniem niezłe, choć ja tylko widziałem na żywo, nie na zdjęciach...

To bicie piany nie miało miejsca przy okazji modeli P11c, Karasia, PZL 50, i wielu innych  wtryskowych. Robią-Ok. Kto CHCE kupi, dlaczego więc najgłośniej krzyczą NIE kupujący?? Nasze Polskie piekiełko? Źli bo coś robią ??

Zrób lepsze. A, nie potrafisz? 

I mam odpowiedź....

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, India napisał:

To bicie piany nie miało miejsca przy okazji modeli P11c, Karasia, PZL 50, i wielu innych  wtryskowych.

Jak to nie.Była walka i to ostra.:szerm:

W przypadku paru przypadkach to jeszcze modelu nie było w sprzedaży a już wiedzieli co niektórzy że jest zły.:haha:

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa rzecz.
Obejrzałem fotki prototypu, są na FB. Autor informuje, żeby nie przejmować się jakością powierzchni, bo model jest sklejany na szybko i bez szlifowania.
Tylko po co w takim razie są tam zaprojektowane WYPUKŁE nity i panele na tej chropowatej powierzchni, z założenia przewidzianej do szlifowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalkę poprawił, ale czytając cały ten wątek to w sumie nie wiem po co ta gównoburza, skoro mamy ten wolny rynek, a raczej brak wyboru, bo na chwilę obecną jest na rynku popierdółka w skali 1:72 od answer, oraz staroć od ardopola i wciąż brak w 1:48/ 1:32.

 

 

W większej skali zostaje karton 1:33, a tak poza tym takie ibg, arma wyjeb#ne ma na nasze konstrukcje, prototypy, skoro nastawieni są tylko i wyłącznie na rynek eksportowy.

 

 

417426356_381983037777437_518552432420721899_n.jpg

Edytowane przez xoxsc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, xoxsc napisał:

ardopola

firma to Ardpol, a nie ardopol

 

4 minuty temu, xoxsc napisał:

zestaw od ardopola jak dla mnie nadaje się tylko do kolekcji, a nie do klejenia

A co tam w nim nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, xoxsc napisał:

dla mnie to jest staruszek

Staruszek nie tylko dla Ciebie. Wszakże model pochodzi z 2012 roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale odlany jest jak dla mnie beznadziejnie i zdania nie zmienię na temat jakości tego modelu, a odlew wygląda jakby to był 40 letni model.

Więcej poprawiania, niż przyjemności z klejenia, ale kto co woli.

Edytowane przez xoxsc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, xoxsc napisał:

Wiem, ale odlany jest jak dla mnie beznadziejnie i zdania nie zmienię na temat jakości tego modelu,

Toteż ja nie nakłaniam do zmiany zdania.

Ot, pytam o opinię, bo choć mam go w pudle to daawno nie zaglądałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, xoxsc napisał:

Wiem, ale odlany jest jak dla mnie beznadziejnie i zdania nie zmienię na temat jakości tego modelu, a odlew wygląda jakby to był 40 letni model.

Więcej poprawiania, niż przyjemności z klejenia, ale kto co woli.

A Ty masz orginalny model ARDPOL czy jakiegos klona? Bo model jest bardzo dobrze odlany i calkiem fajnie zdetalowany jak na rok 2012. Mam, sklejalem i wiem co mowie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, hadzi napisał:

A Ty masz orginalny model ARDPOL czy jakiegos klona? Bo model jest bardzo dobrze odlany i calkiem fajnie zdetalowany jak na rok 2012. Mam, sklejalem i wiem co mowie.

 

Mam go w kolekcji i dla mnie to słaby odlew, ale  przyjmę powiedzenie ''Jeden rabin powie tak, a inny powie nie.''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, BRAVO112 napisał:

w ktorejs Mini Replice byl reportaz z budowy

O tutaj:

image.png.587e39a627f9b9582f960197f8c55564.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.