Skocz do zawartości

Vought F4U-A Corsair 1:48 Tamiya


kozborn

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Moses napisał:

Kontrowersyjna ta teczka

Się czepiłeś :wink:

To jest czarna koperta (czyli różowa) - protoplasta czarnej skrzynki (która jak wiadomo jest pomarańczowa). Zapisów w czasie lotu dokonywał pilot przy pomocy ołówka na papierze kredowym :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie czeplem. Potwierdzam tylko zdjęciem że łosiosiowa

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no of Kors pacyficzny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, socjo1 napisał:

Nie wiem, czy zartujesz, czy nie. Jeśli rzeczywiście tak ma być, to moja uwaga jest niebyła. Ale przypadkiem takie teczki nie były ze skóry?

Oczywiście że to żart. Ciągnąc go dalej, teczki były ze skóry, skóra ze świnek, świnki są różowe, ot i cała tajemnica :D. A na poważnie @kozborn zapuść ją jakimkolwiek ciemnym washem, nadmiar ściągnij pędzelkiem zamoczonym w white spiricie i będzie dużo lepiej. U mnie jest to standard w przypadku Edwardowych blaszanych pasów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gałka posrebrzona i nawet w lepszym położeniu (tzn. jak z załączonego obrazka), świnka załoszowana. Musicie uwierzyć na słowo, bo więcej mi się dziś nie chce. Jeszcze nie przyszedłem do siebie :] lecę czytać. 

image.png.e6d6cc52a09cd7026826b639c47b9c7c.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace idą bardzo powoli. Dziś zamknięcie kadłuba. Wcześniej doszło kilka kabelków na burtach. Nie obyło się bez małego szpachlowania. Niestety głębokie osadzenie kokpitu utrudnia mi zrobienie lepiej wyeksponowanych zdjęć. 

 

IMG_20240210_223525_1.jpg

IMG_20240210_223533_1.jpg

IMG_20240210_223812_1.jpg

IMG_20240210_223834.jpg

IMG_20240210_223855.jpg

IMG_20240210_223918_1.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kozborn napisał:

Niestety głębokie osadzenie kokpitu utrudnia mi zrobienie lepiej wyeksponowanych zdjęć.

 

Kokpit już dokładnie obfotografowałeś. Także spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm wena mnie opuściła. Poczekam aż wróci. Cdn.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2024 o 20:20, kozborn napisał:

zapraszam na warsztat relaksacyjny

 

 

23 godziny temu, kozborn napisał:

Hm wena mnie opuściła.

 

Brak nowych wyzwań. Nuda! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2024 o 15:51, kozborn napisał:

Poczekam aż wróci.

 

Już?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech chwilowo ugrzązłem gdzieś pomiędzy ospą wietrzną, syntezatorami a pomysłem na kolejną książkę. Ale spoko, w końcu przejdzie. 

IMG_20230606_085654.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kozborn napisał:

Ech chwilowo ugrzązłem gdzieś pomiędzy ospą wietrzną, syntezatorami a pomysłem na kolejną książkę. Ale spoko, w końcu przejdzie. 

IMG_20230606_085654.jpg

I książki też piszesz???

Zdrowia!

Edytowane przez socjo1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, kozborn napisał:

Ech chwilowo ugrzązłem gdzieś pomiędzy ospą wietrzną, syntezatorami a pomysłem na kolejną książkę. 

 

Człowiek renesansu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, socjo1 napisał:

I książki też piszesz???

Zdrowia!

Tak, od czasu do czasu zdarza mi się napisać coś większego. Kiedyś trzepałem dużo esejów, publicystyki, artykułów popnaukowych, do niedawna regularne felietony tu i tam. Już nie bardzo mi się chce :) Chyba przestaję mieć sensowne poglądy, starość panie.

Od dekady nie przeczytałem książki akademickiej. Kiedyś niemal wyłącznie takie. Dziś już niemal wyłącznie beletrystyka.

A teraz myślę o książce, która będzie praktycznym poradnikiem-wyciągiem z moich szkoleń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kozborn napisał:

Tak, od czasu do czasu zdarza mi się napisać coś większego. Kiedyś trzepałem dużo esejów, publicystyki, artykułów popnaukowych, do niedawna regularne felietony tu i tam. Już nie bardzo mi się chce :) Chyba przestaję mieć sensowne poglądy, starość panie.

Od dekady nie przeczytałem książki akademickiej. Kiedyś niemal wyłącznie takie. Dziś już niemal wyłącznie beletrystyka.

A teraz myślę o książce, która będzie praktycznym poradnikiem-wyciągiem z moich szkoleń :)

Szacunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.