Skocz do zawartości

B-2 Spirit - Testors - 1:72


Lucas HS

Rekomendowane odpowiedzi

Z tymi zaciekami i brudami nie przesadzaj, żeby nie wyszło Ci jak w czołgu.

Mam to na uwadze, zrobiłem tak symbolicznie, żeby widz wiedział, że jednak troszkę się brudzi. Nic więcej kombinował nie będę. Proszę, oto oryginał:

0662319.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 350
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak patrzę na Twój B-2, to chyba zaraz pojadę do mojej Kobiety, u której stoi taki robiony przeze mnie, tylko że w 1:144, i Jej zabiorę, bo aż wstyd, jak porównuję mojego do Twojego... Z resztą co tu dużo gadać, na forum jest moja galeria: B-2 Stealth Bomber (Revell, 1:144), porównajcie sami... (btw nawet nie wiedziałem, że to było aż tak dawno - piąta strona od końca...)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie kaleczki? Człowieku, od spodu jest tylko gwiazda amerykańska prawie na skraju skrzydła, i kilka srebrnych "kółeczek" z przodu. To wszystko jest dokładnie przemyślane, mam rozpisany każdy etap budowy, oraz rozpisane malowanie, na poszczególne czynności Będzie dobrze.

 

 

Jak patrzę na Twój B-2, to chyba zaraz pojadę do mojej Kobiety, u której stoi taki robiony przeze mnie, tylko że w 1:144, i Jej zabiorę, bo aż wstyd, jak porównuję mojego do Twojego... Z resztą co tu dużo gadać, na forum jest moja galeria: B-2 Stealth Bomber (Revell, 1:144), porównajcie sami... (btw nawet nie wiedziałem, że to było aż tak dawno - piąta strona od końca...)

Ale z drugiej strony nie można porównywać 72 do 144 ;) Mój model pozwala na większe szaleństwo

 

 

Ok, o to chodziło, tak trzymaj

 

lol,no malowanie perfekcyjne

 

Ładne malowanko Smile Gratuluję maskowania

 

Dzięki!!!! :piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój model nie pozwala na większe szaleństwo. Twój model to istne szaleństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary , ja tam się nie wypowiadam bo słów szkoda ale żeby było obrazowo to napiszę że jak go kiedy zobaczę na jakiej wystawie to zabieram swoje modele i uciekam z podkulonym ogonem...MASAKRA!!!!!!!

 

Jakie kaleczki? Człowieku, od spodu jest tylko gwiazda amerykańska prawie na skraju skrzydła, i kilka srebrnych "kółeczek" z przodu.

 

A napisy na pokrywach podwozia? Widzę tam jakieś litery ED i coś jeszcze...No chyba że twój egzemplarz nie posiada takowych...żeby nie było , nie czepiam się,tylko upewniam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz go wystawiał w Będzinie? Muszę go zobaczyć na żywo, tego nie można przegapić! Twój B-2 jest piękny, jest niesamowity. No chyba, że... przyznaj się, to nie jest skala 1:72, tylko 1:1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A napisy na pokrywach podwozia? Widzę tam jakieś litery ED i coś jeszcze...No chyba że twój egzemplarz nie posiada takowych...żeby nie było , nie czepiam się,tylko upewniam Smile

No tak, masz rację, ale pokrywy przyklejam na końcu, więc nie brałem ich pod uwagę jeśli chodzi o lakierowanie modelu

 

 

Będziesz go wystawiał w Będzinie?

Będę go na 100% wystawiał, zawsze chciałem coś wystawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już Ci wspominałem... z resztą sam wiesz w każdym razie jedziesz z koksem elegancko, miło widzieć coś tak pięknego... tym bardziej, że w kawałkach kiedyś leżał u mnie dumny jestem, że teraz z takiego brzydkiego kaczątka robisz takie cudo!!!

Powodzenia, do końca już masz nie daleko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaprawdę powiadam, mam już dość tego maskowania. Chciałby się ktoś może zatrudnić u mnie na 1/8 etatu jako maskownik?

Maskuj, nie marudź!! ja już czekam na efekt końcowy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucas HS pisze, że zmęczon okrutnie, skargę wymęczonego przez taśmy maskujące człeka słychać w tych słowach, a tu go jeszcze ochrzaniają zamiast pocieszyć Ładni koledzy, nie ma co!

Lucas HS , to już finisz, 20 stron relacji za tobą, jeszcze tylko 2-3 i będzie meta, a tam już wszyscy z pochwałami czekają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, jak Ty robisz te zacieki olejami? Próbowałem powielać to co pokazywałeś na fotkach ale mi nie wychodzi "zaciekosmuga" tylko jakiś maz i nie wygląda to realistycznie.... Jak Ty to ścierasz dokładnie? I jak jest powierzchnia przygotowana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Lucas, modelik po prostu świetny, obserwuję dopinguję.

Malowanie po prostu idealne, te zacieki i smugi wspaniałe, gratuluję.

Niemogę się końca doczekać.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Nie, ale na niej się wzorowałem, dlatego jest pewnie trochę podobna.

Tym czasem model przeszedł kilka zmian, a o galerii będę Was musiał powiadomić tylko pisemnie, ponieważ model prawdopodobnie ukaże się w Super Modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.