Skocz do zawartości

Letnie pastwisko, An -2, 1:144


mydlo

Rekomendowane odpowiedzi

Klasa 1 - Samoloty i śmigłowce

Specjalna 1 - Najlepsza interpretacja tematu konkursowego

Specjalna 2 - Najlepsza relacja z prac warsztatowych

Specjalna 3 - Najlepszy model w barwach Polski

 

 

 

Mam nadzieję wygrać w tym konkursie z czasem!

An - 2 jednoznacznie kojarzy mi się z wakacjami i lotami widokowymi nad morzem. Poza tym skojarzeń z latem dopełnia taka oto scena:

m8KbvOd.jpg

 

in box:

gaxAb5P.jpg?1

hHjBUx9.jpg?2

LMr5Cl0.jpg?1

 

GAeDOls.jpg

 

W planie rzecz jasna, krowa będzie dojona przez pasterzy na łące pełnej stokrotek, ale z dyskusji przed konkursem wynikło iż musiałbym startować w kategorii dioramy, dlatego podstawka będzie stanowiła dodatek do warsztatu, do galerii już nie (o ile w ogóle to skończę 4 miesiące)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajny temat "z przymrużeniem oka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na taką czekoladkę mam ochotę, kibicuję i czekam na postępy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Ekstra!!!! Pokazałem rodzinie i się wszyscy zachwycili (najmłodszy zaraz zarządał kawałka "czeko")

 

Trzymamy kciuki i życzymy słodkiej budowy :-)

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi miło ze względu na życzliwe przyjęcie mojego pomysłu, jeszcze bardziej mnie to motywuje

 

Mam nadzieje, że czekolada nadziewana, tylko nie jakimś badziewiem truskawkowym tylko porządnymi orzechami

Życzę powodzenia i gratuluje pomysłowości.

 

taki mam plan i mam nadzieję że nie połamię sobie zębów na tych orzechach...

 

W tym miejscu chciałbym się zwrócić z uprzejmą prośbą o pomoc merytoryczną. Mam raptem 6 zdjęć tego konkretnego egzemplarza i ciężko mi dopatrzeć się pewnych detali, gdyby ktoś dysponował zdjęciami to na prawdę mocno mi się przydadzą. Wiem że samolot stacjonuje w Szczecinie, a właścicielem jest firma Aerogryf. Pisałem nawet maila z zapytaniem czy udostępnią jakieś fotki, albo samolot do obfotografowania, ale cisza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się prezentuje ten A-Model?
Też jestem ciekaw

 

Prezentuje się zaskakująco dobrze i nie dobrze zarazem, tzn spodziewałem się totalnego gniota ale nie można tego o nim powiedzieć. Poprawnie odwzorowuje podział blach ilość żeber w skrzydłach, nawet kształt porównując z planami jest bliski oryginałowi. Natomiast jakość wyprasek pozostawia wiele do życzenia... Słowem prosto z pudła jest on nieakceptowalny, ale jest to ciekawy zestaw startowy. Miłym dodatkiem są dołączone blaszki.

RRQwZm3.jpg?1

NOBdA9j.jpg?1

k5d5wuY.jpg?1

uxDyyaE.jpg?1

 

Jakie malowanie, ma nadzieję, że nie fioletowe, byłaby kryptoreklama ?

 

powinienem w tytule zaznaczyć "Warsztat zawiera lokowanie produktu"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale oszklenia to się napolerujesz.

 

Wdzięczny temat na model, poziom trudności wybrałeś sobie znaczny, więc tym bardziej trzymam kciuki Na naciągi skrzydeł się porywasz w tej skali?

 

oczywiście że się porywam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tym leciałem kilkanaście lat temu.

 

Powodzenia

 

Czy pamiętasz może jak ten samolot wygląda w środku, znalazłem kilka zdjęć i wnętrza mogą się znacząco różnić, niestety zdjęć oryginału nie mam i muszę improwizować...

 

BvaHW4e.jpg?1

aIaeTuI.jpg?1

D1TEkcC.jpg?1

jHhe10N.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli fotele do przodu to tak:

 

an-2__2.jpg?fit=1

 

Na prawej burcie mogą być dwa rzędy siedzeń, lub jeden jak po lewej stronie. 4 rzędy. A nad siedzeniami opcjonalnie siatkowe półki, jak w starym PKSie

 

625392.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.