Skocz do zawartości

F/A 18C HORNET revell 1:144


SebastianC.

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne maleństwo do kolekcji, popularny revellowski zestaw F/A-18C hornet w malowaniu CAG z VFA-115 "Eagles" - USS Abraham Lincoln 1997r. + własne dodatki. Malowany farbami gunze H. Teraz na zdjęciach zauważyłem, że w niektórych miejscach potrzebne są małe poprawki.

 

DSC_2313_zps13ba574c.jpg

 

DSC_2310_zps36e1ed80.jpg

 

DSC_2300_zps6debbde3.jpg

 

DSC_2298_zps120f0336.jpg

 

DSC_2293_zps13ba574c.jpg

 

DSC_2281_2_zpscb73c40c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka skala to jest mistrzostwo.Nie na moje oczy. Szacun za detale na takim maleństwie. Podoba się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, dzięki

 

A swoją drogą to taki zajefajny samolot, a jakoś mało modeli się pojawia na forach. Może Twój hornet bedzie inspiracją dla innych.

Na modelworku dość sporo jest ef osiemnastek w galerii i warsztatach, nie wiem jak na innych forach. No szerszeń fajny jest ale osobiście uważam, że emerytowany kocur jest o wiele fajniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne są te Twoje maluchy. Aż szkoda, że oferta producentów jest relatywnie skromna, zwłaszcza w zakresie samolotów, które można by wykonać w polskich barwach.

Hornet klasa .

A czy jest w 144 np. Su-22 albo F-16 co by z szachowniczkami zrobić? 29-ty wiem, że jest, ale zdaje się nie ma "dobrej prasy"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj więcej zbliżeń. ZBLIŻEŃ! To trzeba podziwiać z bliska.

Zdjęcia makro są bezlitosne, zobaczysz na nich tylko pomalowane zlepki glutów. Ale jak chcesz to nie ma problemu, za kilka dni będę robił zdjęcia do nowego warsztatu - Su-27 z trumpetera - to szerszenia też popstrykam z bliska.

 

A czy jest w 144 np. Su-22 albo F-16 co by z szachowniczkami zrobić? 29-ty wiem, że jest, ale zdaje się nie ma "dobrej prasy"...

Jest F-16C block 50/52 z revella ale nie wiem czy da się z niego zrobić polonika bez żadnych poważniejszych przeróbek, a nowy trumpek to block 15/30/32.

Co do Miga 29 to hmmm.... jednym słowem porażka. Mam kalki do 29 z WHITE EAGLE DECALS ale czekam aż któryś z producentów wypuści w miarę poprawny model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie Ci wyszedł ten Szerszeń

 

Czy w może Bytomiu będzie można mu się dokładniej przyjrzeć?

 

 

(...) ale osobiście uważam, że emerytowany kocur jest o wiele fajniejszy

Już Cie lubię za to Rozumiem, że On trafi na warsztat po Suchoju?

 

 

Jest F-16C block 50/52 z revella ale nie wiem czy da się z niego zrobić polonika bez żadnych poważniejszych przeróbek, a nowy trumpek to block 15/30/32.

Są jeszcze żywiczne 16-tki FOX ONE:

F-16C 52+ : http://foxonemodel.fc2web.com/original/o42/original_42.html

F16C52h400.jpg

 

i F-16D 52+ : http://foxonemodel.fc2web.com/original/o43/original_43.html

F16D52h400.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w może Bytomiu będzie można mu się dokładniej przyjrzeć?

Postaram się wystawić na stole klubu IPMS Silesia kilka moich modeli w 1:144

Już Cie lubię za to Rozumiem, że On trafi na warsztat po Suchoju?

Muszęcię zmartwić, nie mam na stanie żadnego F-14 w tej skali, oprócz dragonowskiego bombcata ale jest tak beznadziejny, że przeznaczyłem go na dawcę części.

Na razie zostanę przy dużo tańszych plastikach.

 

A może pochwaliłbyś się tu na forum swoim polskim superszerszeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w może Bytomiu będzie można mu się dokładniej przyjrzeć?

Postaram się wystawić na stole klubu IPMS Silesia kilka moich modeli w 1:144

No to do zobaczenia

 

Już Cie lubię za to Rozumiem, że On trafi na warsztat po Suchoju?

Muszęcię zmartwić, nie mam na stanie żadnego F-14 w tej skali, oprócz dragonowskiego bombcata ale jest tak beznadziejny, że przeznaczyłem go na dawcę części.

Nie żartuj, Revellowski produkt to nie majątek, w dwóch dyszkach się zmieścisz.

 

 

A może pochwaliłbyś się tu na forum swoim polskim superszerszeniem?

Na pewno, muszę go tylko skończyć, mam nadzieję, że nastąpi to już niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjny model, nie mogę przestać go podziwiać! Domyślam się, że stanowi piękną ozdobę na półce. Zainspirowałeś mnie do dłubnięcia czegoś w tej skali. Zakupiłem Harriera produkcji Revell'a. Jak na razie bawię się przednio i na pewno na tym nie poprzestanę, dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się jest świetny. Szkoda tylko, że zestaw uzbrojenia zapewniony przez producenta nie jest zbyt okazały. Przydałyby się bomby lub pociski powietrze-ziemia, w końcu to samolot szturmowy. Może uda mi się dorobić parę AGM-65.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.