Skocz do zawartości

Gaz-69A + DszK, Bronco 1/35


Kamil K.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Dawno nic nie pokazywałem, ale początek 2014 roku zaowocował skończeniem modelu rozgrzebanego jakiś czas temu. Produkt Bronco składa się rewelacyjnie, dodałem do niego tylko trochę kabli przy silniku, lufę RB Model, parę plastikowych i żywicznych pierdółek i kalki TORO. Zdaję sobie sprawę, że jest to dość nieprawdziwkowy polski Gaz, ale... Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu. 

 

P1230105.jpg

P1230110.jpg

P1230103.jpg

P1230102.jpg

P1230100.jpg

P1230098.jpg

P1230097.jpg

P1230094.jpg

P1230096.jpg

P1230062-1.jpg

P1230093.jpg

P1230092.jpg

P1230069-1.jpg

P1230053-1.jpg

P1230061-1.jpg

P1230054-1.jpg

P1230050-1.jpg

P1230056-1.jpg

P1230049-1.jpg

 

PS Gdyby kogoś interesowały jakieś fotki z postępu prac: klik!

Edytowane przez Kamil K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry zestaw w dobrych rękach = efektowny model. Gratuluje udanej pracy. Konfiguracja z DSzK w 6PDPD lekko naciągana ale nie niemożliwa. Dodatkowy PLUS za oznaczenie jednostki. Brawo.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry zestaw w dobrych rękach = efektowny model. Gratuluje udanej pracy. Konfiguracja z DSzK w 6PDPD lekko naciągana ale nie możliwa. Dodatkowy PLUS za oznaczenie jednostki. Brawo.

Dzięki. Nie mogłem się powstrzymać, żeby nie zrobić go w tym malowaniu. Do Twojej relacji z budowy podobnego Gazika też zdarzyło mi się sięgać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki plus za malowanie 6 PDPD, aczkolwiek gazika z DSzk na zdjęciach archiwalnych z tego okresu z 6-ej nie widziałem (aczkolwiek mogę wszystkiego nie wiedzieć). Wykonanie - super. Czy mogę wrzucić linka na Facebook-ową grupę rezerwistów 6-ej z zapytaniem o istnienie takiej konfiguracji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki plus za malowanie 6 PDPD, aczkolwiek gazika z DSzk na zdjęciach archiwalnych z tego okresu z 6-ej nie widziałem (aczkolwiek mogę wszystkiego nie wiedzieć). Wykonanie - super. Czy mogę wrzucić linka na Facebook-ową grupę rezerwistów 6-ej z zapytaniem o istnienie takiej konfiguracji?

Oczywiście, że możesz. Ale sądzę, że masz rację - ja go robiłem z bardzo luźnym podejściem do tematu, ogólnie nie znalazłem zbyt wiele zdjęć Gazów w takiej konfiguracji.

Dzięki za opinie wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem Komandorką do ślubu nie była co prawda uzbrojona, ale pojazd był odrestaurowany na tip-top.

 

A model powala, zwróciłem szczególną uwagę na brudzenie opon, dla mnie bomba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem Komandorką do ślubu nie była co prawda uzbrojona, ale pojazd był odrestaurowany na tip-top.

 

A model powala, zwróciłem szczególną uwagę na brudzenie opon, dla mnie bomba

Dzięki. Cieszę się, że model przywołuje wspomnienia z najpiękniejszego(?) dnia w życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.