Skocz do zawartości

IBG - zapowiedzi/nowości


skala72

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Otter w 1/72 super wiadomość jeszcze jeden pojazd z II KP wyląduje w moich zbiorach, na cheviego w wersji wrecker pewnie też się skuszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ottera zrobie w jakimkolwiek malowaniu ;) uwielbiam ten pojazd. Te japońskie czołgi to jak dla mnie pomysł totalnie od czapy, tyle wersji i znając życie każdy zestaw będzie się różnił kilkoma detalami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Otter w 1/72 super wiadomość jeszcze jeden pojazd z II KP wyląduje w moich zbiorach, na cheviego w wersji wrecker pewnie też się skuszę

Chevi wracker też był w naszych barwach.

Tak więc u mnie w pierwszej kolejności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to niepokojące, że po ostatniej "wpadce" z RWD Rosomaka do oceny dostał akurat Kamil, a nie ktoś z większym zacięciem do sprawdzania dokumentacji (chociażby np. z KPM).

Mam przekonanie, że forma jest gotowa i najwyżej chodzi o sprawdzenie składalności i zbudowanie modelu na prezentację, a nie jakieś ewentualne poprawki formy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, uprzedziłeś mnie z pytaniem, bo jeśli KFS składa jeden i ten sam egzemplarz to wieża tzw. krajowa ni jak pasuje do kadłuba misyjnego. No i szkoda, że koła są na Nokianach a nie np. na Goodyear'ach, ale to jeszcze można jakoś wytłumaczyć. No i felgi kół chyba nieco inne niż w rzeczywistości? Chyba, że się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to niepokojące, że po ostatniej "wpadce" z RWD Rosomaka do oceny dostał akurat Kamil, a nie ktoś z większym zacięciem do sprawdzania dokumentacji (chociażby np. z KPM).

Z tego co wiem, to Kamil nie dostał Rosomaka do oceny tylko do budowy / pisania artykułu...

Od oceny merytorycznej są inni... tacy co mają dostęp do dokumentacji...

Kamil robi dwa Rosomaki ?

Bo widzę wieże od wersji M1 i kadłub od wersji M1M.

Kamil robi trzy Rosomaki*... tylko na zdjęciach pokazał niektóre ramki - aby "pochwalić detal"...

35032.jpg35033.jpg35034.jpg

(* - no tyle Rosomaków to nie wydrukują, więc pewnie wybierze sobie jednego... )

Dokładnie, uprzedziłeś mnie z pytaniem, bo jeśli KFS składa jeden i ten sam egzemplarz to wieża tzw. krajowa ni jak pasuje do kadłuba misyjnego.

Robert - "jeśli" to tu jest słowo kluczowe, a jeśli Kamil ma części od więcej niż jednego egzemplarza ???

Zamiast się zapytać piszecie kocopoły i snujecie wizje...

No i felgi kół chyba nieco inne niż w rzeczywistości? Chyba, że się mylę.

Robert, chyba się jednak mylisz...

Część rzeczy już poszła do poprawek

To co poprawek (merytorycznych) wymagało - to do poprawek poszło...

 

Panowie - to próbne wtryski, z oceną poczekajcie aż pojawią się modele w normalnej sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tomku za wyjaśnienia.

Jeszcze jedno, Tomku, nie orientujesz się jakie malowania będą w wersji "Misyjnej".

Przyznam się że choruje na malowanie piaskowego rośka z "Okiem Horusa".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno, Tomku, nie orientujesz się jakie malowania będą w wersji "Misyjnej".

Orientuję się, przynajmniej w założeniach co ma być z kalkomanii w konkretnym pudełku (bo kalkomanie pudełkowe nie są jeszcze drukowane).

Myślę że z kalkomanii w modelu (i w zestawach dodatkowych) zawiedziony nie będziesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że koła są na Nokianach a nie np. na Barumach , Daytonach, Dębicach, Imperialach, Nexenach , Savach, Sportiviach, Zeetexach , BFGoodrichach , Falkenach , Firestonach , Fuldach ,Hankookach , Kleberach , Kumhach , Uniroyalach , Bridgestonach, Continentalach , Dunlopach , Michelinach , Pirelkach , Yokohamach , Accelerach , Cooperach , Federalach, Generalach, Kormoranach , Nankangach , Toyach , Vredesteinach ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.