Skocz do zawartości

[11.11] Minowiec wz 1933 ORP Rybitwa, skala 1/72, od podstaw


Marwaw

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden z dwóch tematów konkursowych który śledziłem. Nie ma co się powtarzać. To co należało napisać , koledzy już napisali. Będzie problem przy głosowaniu. Nie ma , to , tamto.

Brawo, brawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aście nakadzili, aż nie wiem co powiedzieć

Nic nie mów, tylko bierz się do roboty

 

A tak BTW - dzięki Twojej rekonstrukcji, "ptaszek" trafił do moich planów budowlanych.

Masz u mnie zgrzewkę piwa przy najbliższej okazji (w ramach licencji GNU GPL ;P)

 

Pozdrowionka

ZzB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docelowo trafi raczej na stanowisko B2 (główną siedzibę MOW - również przy wyjeździe lecz po drugiej stronie szosy), nie wiem natomiast kiedy Rybitwa tam trafi, bo z Dyrekcją ustaliliśmy, że model powinien się pojawić na kilku imprezach modelarskich, co z tego wyjdzie - zobaczymy. Oczywiście jak będzie już na Helu - dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinie,

Obserwowałem tę relację, podobnie jak inne Twoje dzieła, z nieukrywanym zachwytem. Model jest piękny! Zwłaszcza, że w królewskiej skali

 

Pozdrawiam

Slavko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jako zagorzały pancerniak musze przyznać że moim faworytem powinien być wagon Śmiałego bo jest zrobiony perfekcyjnie i pewenie by nim pozostał gdybym nie odwiedził "warsztatu" minowca :-) . Za efekt końcowy a także za ilość własnej pracy i pomysłów włożonych w stworzenie tak wiernej kopii z tak lichych (sic ! puszki) materiałów należy sie wykonawcy "Rybitwy" mistrzostwo w tym konkursie moim zdaniem jest nie do pobicia . P11 i Śmiały doskonale zrobione modele z gotowych elementów tylko pozazdrość wykonania .Rybitwa zrobiona od podstaw samodzielnie i w takim stylu to już wyższa szkoła modelarstwa ;-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj i tak wszystko pod but

 

Przynieść go Marcin tylko na następny klub to go solidnie zbutujemy

A i goście ze Słupska i Kołczygłów się na następny klub zapowiadają, to osób do butowania będzie więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Jakoś dopiero teraz trafiłem na tę galerię i warsztat.

Dawno nie czytałem tak znakomitej relacji, a część historyczna to naprawdę pasjonująca lektura.

Dla mnie, umiejącego tylko poskładać podane przez producenta na tacy elementy, już samo wykonanie modelu z niczego zasługuje na wielkie brawa, a Tobie wyszedł on znakomicie, więc i brawa dziesięciokroć większe

Woda przepiękna. Całość bardzo mi się podoba.

Moje uznanie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim, takie opinie motywują do budowy kolejnych "Pływadeł".

Chciałem poinformować wszystkich, że 18tego czerwca wiozę Rybitwę na Hel i praktycznie od tego dnia będzie ja można oglądać, nie wiem jeszcze tylko w którym miejscu stanie, na dzień dzisiejszy nie wie tego również i Dyrekcja. Poza tym zawieziemy jeszcze kilka modeli (A-20G i trochę pancerki) Tak więc zapraszam do odwiedzenia Helu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem poinformować wszystkich, że 18tego czerwca wiozę Rybitwę na Hel i praktycznie od tego dnia będzie ja można oglądać,

 

Super, no to sobię już za nie długo obejrzę na żywo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years later...

Drogi Kolego!

W paxdzierniku 2018 r. organizujemy w Krakowie w Muzeum Narodowym wystawę p.t 100 lat Wojska Polskiego w Modelarstwie.Pojazdów i samolotów pokażemy setki. Problem jest z okrętami naszej MW, a Twoje dzieło zasługuje na udział w tej imprezie. Jeżeli chcesz je pokazać szerszej publiczności to podaj swój adres i ewentualne kontakty z innymi "okrętowcami"

Pozdrawiam

Andrzej Antoni Kammiński

andrzej.kaminski@interia.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.