Skocz do zawartości

Prototypowy czołg średni T-43 w 1/35


maszynista93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

3,2,1,0 ...

46150b89b735.jpg

Dziś po ponad 8 miesiącach od rozpoczęcia wątku na forum i 100-nym wpisie w warsztacie oficjalnie dobiegła końca budowa T43

Model został w całości od podstaw zbudowany przeze mnie, wykonany z polistyrenu, miedzi i szpachli w skali 1/35

zainteresowanych zapraszam do WARSZTATU

 

Dziękuję wszystkim którzy śledzili warsztat i pomagali mi w budowie, szczególne podziękowania dla pana JSJ za pomoc w rozszyfrowaniu danych konstrukcyjnych

życzę miłego krytykowania

 

17a22f878d05.jpg 50a8600eccb6.jpg

95d1432af4fb.jpg b9be040f1bef.jpg

016ebcc11472.jpg a644c862f1cd.jpg

045353ead73b.jpg 8a2f0388659a.jpg

54b3fab3637b.jpg fdb1899c25d2.jpg

d7ee152135da.jpg d50fbf2edec6.jpg

 

... jak zawsze liczę na wasze komentarze

 

Pozdrawiam

Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i pięknie to wyszło, gratulacje

choć jak się patrzy na to zdjęcie- trzecie od dołu na wprost-to tak jakby model krzywo stał, bo wieża leci mu na lewą stronę, ale to chyba kwestia ustawienia, dobra kończę bo mnie jeszcze zlinczujecie ale mnie chodzi tylko o zdjęcie a nie model- bo jak wspomniałem wcześniej i modelik super, piękny warsztat i modelarz, który potrafi słuchać dobrych rad, jeszcze raz gratulacje, acha.... mój ojciec dał się nabrać na pierwszy ogień że to T-34 , na którym się kiedyś szkolił i przesiadł na nowsze, a potem się zreflektował i szczena mu opadła- także pozdro również od niego i stwierdzenie -KAPITALNY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że pozbyłeś się tego za mocnego cieniowania.

Model sam w sobie prezentuje się świetnie a wiedząc że jeszcze większość została wykonana od podstaw to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za dobre słowo

jak to mówią "zawsze to dodaje motywacji do dalszych działań"

niemniej jednak w modelu są niedociągnięcia i daleko mu do mistrzostwa ale o jak na prototyp prototypu to może jakoś ujdzie

tak jakby model krzywo stał, bo wieża leci mu na lewą stronę

masz rację -to jedna z jego największych wad

jednak efekt na zdjęciu jest zdecydowanie spotęgowany przez cienie i nieco krzywe kadrowanie, w realu aż tak nie razi

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem nic nie napisać.Modelik naprawdę zacny a muszę przyznać ,ze miałem okazję widzieć go w realu w fazie bardzo wczesnej produkcji i po ukończeniu.Chyba nigdy nie zdobędę się na włożenie tyle pracy i serca w model.

Gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam.

Model piękny. Nie dość, że zrobiony od podstaw to jeszcze rewelacyjnie pobrudzony. Nic tylko podziwiać prawdziwy kunszt modelarski.

Za tak niezwykły i oryginalny model dałbym 6 ale to chyba nadal za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Model rewelacyjny i przede wszystkim bardzo ciekawy czołg. Przydał by się jakiś rys historyczno-konstrukcyjny i fota pokazująca go obok T-34 /76 i T34/85.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.