Skocz do zawartości

Okrętowe nowości i zapowiedzi modelarskie


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

Co nie zmienia faktu że o wiele więcej jest ludzi lepiących modele japońskich samolotów pokładowych we wspomnianych przeze mnie skalach i taki dodatek rozszedłby sie im pewnie ładnie. Sam bym sobie kupił w 72 :haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Szydercza Gała napisał:

Co nie zmienia faktu że o wiele więcej jest ludzi lepiących modele japońskich samolotów pokładowych we wspomnianych przeze mnie skalach i taki dodatek rozszedłby sie im pewnie ładnie. Sam bym sobie kupił w 72 :haha: 

 72 to może zainteresuje cię ta relacja z budowy:

 

https://hideoakagikaga.blog.fc2.com/blog-category-2.html

202002240054207bb (1).jpg

Edytowane przez bsnt3k
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2023 o 09:22, bsnt3k napisał:

nie wiem czy wiecie ale w border model planuje wydać do swojej Kate  fragment akagi również 1/35. taka diorama z ataku na pearl habor.  na twitterze śmigały już testowe składaki.

Bsnt3k mozesz podać źródło tej nowinki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
7 godzin temu, Szydercza Gała napisał:

Noo w końcu jakieś ciekawe wieści. Czekam na niego i czekam, może się w końcu doczekam, a full hull zdecydowanie gUrOM...

 

Oooo! Gała! :mrgreen:

 

Jakże się cieszę, nie obraziłeś się na internety.

Jak tam Pułkownik (Mitrofanow mu było?) i jego Ciapek? 

 

:cool:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, HK1885 napisał:

 

Oooo! Gała! :mrgreen:

 

Jakże się cieszę, nie obraziłeś się na internety.

Jak tam Pułkownik (Mitrofanow mu było?) i jego Ciapek? 

 

:cool:

A czemu miałbym się obrażać? Nie chce mi się ostatnio zdjęc robić, bo i nie ma czemu. Maluje te małe różne gó..a i maluje i końca nie widać. Całą puchę to zajmuje, nie mam już wolnych korków :haha: Zrobiłem cienie i pierwszy filtr, także sie robi się. Pisanie gUpot o Pułkowniku i jego bojcach zarzuciłem zarówno z lenistwa, jak i z powodu tego że chromolę ruskich :mrgreen:

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Szydercza Gała napisał:

Boxart, Zbychu, boxart

A  co z z porpawnoscia j polskiego.. .oj Gała nie boxart tylko boksart ... :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, laskonogi napisał:

te 144 mnie ściga :)

no właśnie chyba sobie kupię tego kuterka...    jest już w zapowiedziach w Martoli ---> cena 94PLN więc bardzo przyzwoicie  :mrgreen:

tylko żeby jakie blachy do niego wyszły, bo jak to przeskalowana 350 to może być słabo  :hmmm:

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.