Skocz do zawartości

HH-60G Pave Hawk, Academy 1:35


adamkijak

Rekomendowane odpowiedzi

Od razu lepiej się prezentuje z tymi minigunami kamuflaż wyszedł bardzo fajnie choć chyba wolę tą maszynę w jednobarwnym malowaniu. Oglądałem kiedyś film dokumentalny o bojowym ratownictwie w afganistanie gdzie ichniejsze Pave Hawki miały wymalowany z przodu kadłuba gustowny wąsik Czy będziesz mocno brudził model?

 

Pozdrawiam

Hej, jeszcze nie jestem pewien co do brudzenia i jaka droge wybrac.

Przejrzalem ostanio moje modele i 95% to albo kolor szary albo piaskowy, wiec czas na cos nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Adam, wszystkie Twoje modele wychodzą REWELACYJNIE!!! i widać już że ten też do nich dołączy Nie mogę się doczekać efektu końcowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam

Kalki, wash i jakies tam slady eksploatacji.

Kolejny raz nie dalem rady z oszkleniem, zaczynam mnie to powoli irytowac.

Cos nie tak poszlo z okopceniem od wydechu, zawsze uzywalem Tamiya smoke z kropla brazu i baza matowa, tym razem sie swieci jak psu jaja i nie chce zmatowiec.

Kalki rowniez wyszly losowo, pomimo podkladu z sidoluxu.

Nie jestem pewien czy dam rade zrobic tasme z amunicja, kupilem produkt live resin, ale nie bardzo sie gnie w moich paluchach (nawet pod goraca woda) i pare polamalem.

Na raze sie wyzyje na glowicy i lopatach.

 

 

Tym czasem:

DSC_1183_zps128cb015.jpg

DSC_1185_zps8b710374.jpg

DSC_1186_zps9ae26fe9.jpg

DSC_1189_zps459d271a.jpg

DSC_1190_zps569dd5c0.jpg

DSC_1193_zps880fe7e1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zestaw kolorów w kamuflażu coś w sobie ma Ładnie to wygląda

 

 

Nie jestem pewien czy dam rade zrobic tasme z amunicja, kupilem produkt live resin, ale nie bardzo sie gnie w moich paluchach (nawet pod goraca woda) i pare polamalem.

Mnie się też nie udało, w tym modelu Zupełnie nie reagujące na temperaturę tworzywo Taśmę pociąłem na małe odcineczki, szlifowałem miejscami i sklejałem już w odpowiedni kształt. Tylko odcinek bez osłony udało się jako tako wygiąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zestaw kolorów w kamuflażu coś w sobie ma Ładnie to wygląda

 

 

Nie jestem pewien czy dam rade zrobic tasme z amunicja, kupilem produkt live resin, ale nie bardzo sie gnie w moich paluchach (nawet pod goraca woda) i pare polamalem.

Mnie się też nie udało, w tym modelu Zupełnie nie reagujące na temperaturę tworzywo Taśmę pociąłem na małe odcineczki, szlifowałem miejscami i sklejałem już w odpowiedni kształt. Tylko odcinek bez osłony udało się jako tako wygiąć.

 

Dzięki, już myślałem że ze mną coś nie tak jako że nie mam dużego doświadczenia z żywicą.

Spróbuje coś pokombinować z fototrawionką, ale może się skończyć bez sukcesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to świetnie . Czy musiałeś modyfikować lub dorobić samemu elementy wirników w porównaniu z zestawowymi?

 

Pozdrawiam

Hej, ten na dupie dostal elementy z zestawu Edka, pare drucikow ktore w zasadzie mozna wykonac samemu, ale ze byly w zestawie ktory dokupilem to uzylem.

 

Wiatrak glowny w zasadzie jest dobrze zdetalowany, mozna dodac pare srub itd, cztery przewody I to w zasadzie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Trochę chyba niektóre kalkomanie nie siadły, ale ogólnie bardzo dobrze jest Piękna sylwetka, ładnie pomalowany kamuflaż, no i te działka Choć widzę, że chyba poddałeś sprawę taśm amunicyjnych do nich?

Musze od niego odetchnac, wyglada to juz bardziej nie zmieni. Jak cos sensownego wymysle to wtedy wstawie koncowa galerie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Szkoda, że nie ma tej wersji black hawka w 1:72 :/

 

Hase coś tam zrobiło

https://www.scalemates.com/kits/127702-hasegawa-dt109-sikorsky-mh-60g-pave-hawk

 

 

Adamie, zacny Pedro Ci wyszedł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.