Skocz do zawartości

Roland C.II 1/48 Eduard - "Kajzerowski ciapaty Wielorypp"


Szydercza Gała

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra żeby nie było że my tu tylko o polityce, służbach i dupach gadamy W zasadzie poskładałem tE papugIE. Śmigło i kołpak założone tylko dla picu, jeszcze im brakuje co nieco. Karabin SZCZelca mam już zrobiony, ale muszę jutro pomalować jego podstawę, no i oczywiście jeszcze wyfug.

 

Ode spodu:

 

60_zpsh1stt2ab.jpg~original

 

61_zpskobe41wk.jpg~original

 

62_zpsqgjzkkkp.jpg~original

 

63_zps0mq7g3gy.jpg~original

 

Góra:

 

64_zpsqx4wt8sq.jpg~original

 

65_zpskojyyvjn.jpg~original

 

66_zpstpq4nwkf.jpg~original

 

67_zps7jyilx6l.jpg~original

 

68_zpsslf31ioa.jpg~original

 

69_zpso0lpw10r.jpg~original

 

Zamierzającym kiedyś bawić się tym zestawem proponuję od razu wywalić blaszki związane z podajnikiem amunicji oraz odbiornikiem łusek, nie bardzo łapię jak te plaskate badziewia mają robić dobre wrażenie w tej skali....

Nie wiem czy jeszcze będę coś wrzucał przed galerią, w zasadzie zostało parę drobiazgów, linki, no i końcowy łedering.

 

WIELKIE JOŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 86
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pomocy ludkowie pomocy Nie mogę się zdecydować jak go na tym trawniku przylepić Wszelkie argumenty mertoryczne ( i nie też ) mile widziane.

Opcja A:

 

70_zpswbdhjist.jpg~original

 

71_zpsl4wdjlul.jpg~original

 

Opcja B:

 

72_zpseivc1hyw.jpg~original

 

73_zpsruyjaxmn.jpg~original

 

Tam z przodu pewnie będzie drabinka w przyszłości i może jakieś narzędzia plus te zdjęte pokrywy od silnika, alenie wydaja mnie sie żeby miało to jakieś znaczenie... Zostało olinowanie i szczelić to wszystko matem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc będzie opcja C, będąca skrzyżowaniem dwóch pierwszych. Samolot w zasadzie gotowy, teraz tylko różnego barachła trza będzie porozrzucac dookoła. Fotki sprzed wyjazdu do Polszy, jakoś nie miałem okazji zgrac wcześniej. WESOŁYCH ŚWIĄT

 

p1_zpsgcgm2oc3.jpg~original

 

p2_zpscago0wgo.jpg~original

 

p3_zpsuhjwbfjz.jpg~original

 

p4_zps6mkl18yl.jpg~original

 

p5_zpsvmngjygg.jpg~original

 

p6_zpsm18sdiai.jpg~original

 

p7_zpsmqpbe23m.jpg~original

 

p8_zpsewnhznuq.jpg~original

 

p9_zps8a7fp3i5.jpg~original

 

p10_zpswt3j3eht.jpg~original

 

No i z załogOM

 

p11_zpsdpala7lc.jpg~original

 

WIELKIE JOŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.