Skocz do zawartości

Roland C.II 1/48 Eduard - "Kajzerowski ciapaty Wielorypp"


Szydercza Gała

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ale to jest tylko ta czysta część biurka, na której jak n aplażyh lezy zdechły wieloryPP, pozostała część biurka nie jest już tak ładnie poukładana i wysprzątana

 

Sołdat to jeden z tych co roszczelali Ciapkową ( byłą ) oblubienicę, tą z warstwą tynku na twarzy i w różowych sofixach

 

Karabin jak karabin, ale gorąco polecam te masterowe lufy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Trochę to trwało, ale nie leniłem się Bazy położone, teraz bedzie zabawa z oznaczeniami paskami zęatymi mordami i innym badziewiem

 

35_zpszmsgd4iy.jpg~original

 

36_zpsc2hdtipj.jpg~original

 

37_zpsooqwthxc.jpg~original

 

38_zpsdcx8gx0d.jpg~original

 

41_zpsekbndkmb.jpg~original

 

42_zpsfiwq8pbj.jpg~original

 

39_zpswv9rbq0w.jpg~original

 

40_zpshmkv5svk.jpg~original

 

43_zpst6vzfzk8.jpg~original

 

44_zps0c2ickol.jpg~original

 

45_zpszsocneti.jpg~original

 

Ciekawym waszych opinii, więc nie krępujcie się

 

WIELKIE JOŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie - ale serio nie wiem, to nie krytyka:

 

- jak na niektórych powierzchniach masz styki różnych plam kamuflaży, to na zdjęciu w tych miejscach jest rozjaśnienie. Tak ma być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękował Panowie, podziękował, jak zwykle sobie experymentuję, na okrętach nie zawsze jest okazja żeby sie tak pozabawiać....

Rozjaśnienia maja być na wystających elementach konstrukcji, te kilka miejsc o których wspomniałes to wypadek przy pracy, zniknę je później jak będę ciurał olejami i innymi chemicznymi wynalazkami. A czepiać się jak najbardziej wolno, ba nawet trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle zapominam że tego Wieloryppa kleisz. fajnie teraz wygląda.

 

A tak na marginesie. Przez twoje namawianie i inne takie kupiłem ostatnio dwa pływadła - FaszystoFski pancernik Bismarck i jego nieszczęsną ofiarę - pochdzący od five'o'clock-ów HMS Hood. Zrobiłem tylko małą skuchę i muszę się pozbyć teraz blach od Dużego Edka, pokładu Pontosa i lufek metalowych do Bismarcka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Twój input jakoś mi zaginął, teraz wiem kogo tu brakowało

Widzę że pływadła od razu z grubej rury Osobiście za podwójnymsmarkiem nie przepadam, ale z chęcią poobserwuję. A co natrzodziłeś że chcesz się pozbyć|? Zła skala? No właśnie, te pływaki w 1:350? Dziś zapodam fotki wieloryppa po zdjęciu tasiemek, teraz bardziej przypomina papugie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wyfukane w zasadzie, trza będzie jeszcze lakierami popsikac przy kalkach i po olejach, ale ogólnie fukawa idzie w odstawkę. Jutro powinienem wziąść się za bary z kalkami, obaczym co wyjdzie.

 

46_zpsumllofti.jpg~original

 

47_zpshhwrvdt2.jpg~original

 

48_zpsqsv1rymp.jpg~original

 

50_zps7ja6bmig.jpg~original

 

No i z załogOM na stanowiskach

 

49_zps6o9mgtwo.jpg~original

 

Bedę też musiał odkopać mój najmniejszy pYNdzel i namalować zEMbiska

 

WIELKIE JOŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Służby, służby za dużo wiadomości ogladasz, chyba za często pokazuja Antoniego Zdzisławowicza

Ze służb to jest Pułkownik Mitrofanow, nota bene złagodzono mu ostatnio karę, zamiast szorować kible w Twierdzy, objął dowodzenie Flotyllą Gumowych Krokodyli Najjaśniejszego Pana (jednostka zajmująca się zdobywaniem informacji w delcie Nilu). Ciapek i Zofjia to tylko nisko wykwalifikowany personel pomocniczy

 

No dobra tak wygląda przygotowany do olejowego szału:

 

51_zpsfhfzsonp.jpg~original

 

52_zpsevntasln.jpg~original

 

53_zpszzghvh99.jpg~original

 

54_zpsvggdd0sp.jpg~original

 

WIELKIE JOŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Solo mówisz preszejd. Naciapałem pomiędzy żebrami kolorami bazowymi a potem dawałem rozjaśnioną bazę na to, aż byłem zadowolony z efektu. Mocno delikatne to wyszło, ale w sumie takie maiało być, trochę teraz te zaciemnienia pomiędzyżebrowe zróżnicuję olejami. Na kadłubie też będę musiał, te mutatntyczne kalki zniwelowały większość efektu różnicującego z fukawy. Ogólnie to dosyć mam tych kolorowych papug, cokolwiek będę robił następne będzie bez wymyślnego kamo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pociapałem olejami , lekutko i z wyczuciem. Zofjia zażyczyła sobie korekty firanek, bo "jakieś takie plaskate były"

 

55_zpsi3uvjtex.jpg~original

 

56_zpsqzmhrdku.jpg~original

 

Zapodałem też "drzewienny" kolor, bo będzie pewnie schło dłuuuuuuuuuuuuuuuuuugo

 

57_zps60eqvdai.jpg~original

 

WIELKIE JOŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie, pięknie...

Apropo ostatnio Zdzisławowicz pytał w mainstremowym medium przekazu kto to ten Gała jest i dlaczego jeszcze nie ma brzozowego kołka tylko wkręca jakiś metal w dziób...

Wiesz ... W kraju mamy małą rewolucję - musisz być uważny teraz. Oczywiście odnoście preshadingu bo nieco nierówno leży....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.