Skocz do zawartości

Nowości lotnicze 2016 - 1:48


karambolis8

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 765
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nowe ICMy są ładne.

 

Ale i tak widzę, że mojej ulubionej wersji nie będzie z tego szło zrobić lekkim sumptem, mimo wszystko nosy w RBT trochę sie różni od BMa :(

 

 

W życiu nie kleiłem ICMa - czego spodziewać się w tym pudełku, jak to sie może mieć do Kitty Hawka?

Na początek ceny o ok 100 PLN niższej. Resztę się zobaczy...

 

Bez względu na cenę nie ma co porównywać wersji myśliwskiej i rozpoznawczej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno są tam wszelkiego typu anteny i podstawy pod nie, z tym ze nie ma tam nigdzie (bynajmniej ja nie widzę )stozkowego zakonczenia tam gdzie na stateczniku pionowym była antena RSBN, a antena RSBNu jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prototyp Tamiyowskiej czternastki był obecny w niedzielę na lokalnej mikrowystawie modelarskiej poświęconej lotnictwu.

Całkiem sympatyczny detal i precyzja wyprasek (nawet po niemal wsadzeniu nosa w model):

 

Recenzji tego modelu i warsztatów testowych jest już całkiem sporo.

Wszyscy jak jeden mąż piszą o tym modelu że detale ma fantastyczne, a spasowanie jest genialne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście może być sztuka dla sztuki. Jeśli jak piszesz detale są fantastyczne, a spasowanie perfekt to pole do popisu pozostaje tylko w kwestii mechanizacji skrzydła i wnętrza (działko, luki awioniki, silniki) oraz jakiegoś osprzętu lotniskowcowego.

Osobiście czekam dalej na AMK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nigdy detale z plastiku nie dorównywały dobrym dodatkom żywicznym.

Dlatego dobrze wykonana kabina Airesa jest chyba zawsze lepsza od najlepszej kabiny z plastiku.

Tak samo jest z wnękami podwozia czy dyszami.

I czego by Tamka nie zrobiła w tym zestawie, to przynajmniej te elementy warto wymienić, jeśli Aires się postara.

Ja osobiście mam nadzieję, że Quickboost wypuści te wszystkie światełka, które Tamka zwyczajnie olała i zrobiła ze zwykłego plastiku.

Tak więc kabina, wnęki, dysze i światełka to takie moje minimalne oczekiwana.

Koła Wheelianta są raczej uniwersalne, więc nowych nie trzeba, ale reszta przydałaby się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Martoli pojawiła się zapowiedź Su-34 Hobby Bossa. Cena: 464zł.

Ponad dwa razy więcej niż Su-27 ich produkcji.

 

Za taką kwotę to Hobby Boss wiele nie sprzeda. Ceny za granicą też wysokie:

http://hlj.com/product/HOB81756

https://www.dersockelshop.de/russian-su-34-fullback-fighter-bomber-1-48_hobby-boss_hb81756.html

 

Ciekawe na ile wyceni swoją wersję Su-34 Kitty Hawk? 600zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na eModels Tamkowy Tomcat w pre orderze 67,49£ z Vat (dla mnie bez Vat 56£). Ja w sumie caly czas czekam na D z AMK, ale coraz bardziej mnie nachodzi zeby kupic tez A z Tamki, zrobilbym sobie persa z okresu wojny Iracko-Iranskiej

Cena za Su-34 faktycznie z czapy, poczekam sobie z zakupem do czasu az wyjdzie Kitty Hawk, wtedy wybiore model, ktory okaze sie lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.