Skocz do zawartości

Pz.kpfw. IV ausf. G - Dragon 1/35. Rosyjska zima.


bazylms

Rekomendowane odpowiedzi

Galeria Konkurs Zima 2015

Model zakwalifikowany do:

Klasa 2 - Pojazdy wojskowe

Specjalna 1 - Najlepsza relacja z prac warsztatowych

Specjalna 3 - Najlepsza interpretacja tematu konkursowego

Warsztat TUTAJ

 

Zapraszam do oglądania i komentowania. I przy okzaji Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.

 

Zasadniczo obiektem galerii jest sam model, ale ma też dodane figurki i podstawkę, choć to nie jest moja mocna strona.

 

DSCF8769.JPG

 

DSCF8770.JPG

 

DSCF8771.JPG

 

DSCF8772.JPG

 

DSCF8773.JPG

 

DSCF8774.JPG

 

DSCF8775.JPG

 

DSCF8776.JPG

 

DSCF8777.JPG

 

DSCF8778.JPG

 

DSCF8780.JPG

 

DSCF8781.JPG

 

DSCF8782.JPG

 

DSCF8783.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Głosowanie rozpocznie się od godzin rannych w dniu 21 grudnia 2015 i potrwa do 31 grudnia do godziny 23.59

Galeria będzie zamknięta aż do czasu zakończenia głosowania.

 

Pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek chciałem wszystkim podziękować za udział w warsztacie, przeglądanie galerii oraz oddane głosy. Przyznam że jestem mile zaskoczony, bo przeglądając modele biorące udział w konkursie nie spodziewałem się że tak wysoko mój może zawędrować. Osobiście jestem zadowolony że w ogóle udało mi się go na czas skończyć.

 

Gratuluję wszystkim biorący udział w konkursie oraz życzę dużo udanych modeli w Nowym Roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Krzychu ze III, obstawialem ze bedzie wyzej choc prawda jest tska ze znalazles godnych przeciwnikow a na pudle stanales w doborowym towarzystwie. Gratuluje wiec miejsca medalowego. Walczyles feir do konca i do ostatniej minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Krzychu ze III, obstawialem ze bedzie wyzej choc prawda jest tska ze znalazles godnych przeciwnikow a na pudle stanales w doborowym towarzystwie.

Wierz mi Grzegorz że jest idealnie. Prace Kamila i Makinena są na wyższym modelarskim poziomie i gdyby był inny układ na podium to byłoby to z mojego punktu widzenia trochę dla nich krzywdzące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie Twoje podejscie do realiow... Mam nadzieje ze zobacze ta Twoja IV na zywo... Moze w Cosford w tym roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję choć wydawało mi się, że będzie przynajmniej jeden stopień wyżej... Nie to, żeby pozostali laureaci byli gorsi ale Twój model po prostu mi się bardziej podobał. Zresztą w tej kategorii walka była chyba najbardziej zawzięta, patrząc na różnice punktowe, co świadczy o wysokiej klasie modeli z czołówki. Gratuluję raz jeszcze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bazylms gratuluję nagrody 3

Dla mnie jesteś na tym forum jedną z lepszych modelarzy ,którzy malują świetnie swoje pojazdy 1/35

I jedną z nielicznych którzy się udzielają prawie wszędzie. A to też się liczy może nie dla nagrody ale dla podziwu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy. To forum tworzymy my, więc bez naszego udziału zaniknie. Na ile moje uwagi lub wpisy są pomocne to już każdy sam ocenia. Cieszę się że model został doceniony. A za kilka dni ruszam z kolejnym modelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Genialny model! Twój najlepszy bez 2 zdań! I foty... ach - fotki są PRO! Jak nie wystawisz na Telford w konkursie - to normalnie się obrażę! Model wart najwyższych wyróżnień!

 

pozdrawiam

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.