Skocz do zawartości

Jak-38, 1/48, HobbyBoss. Radziecki Harrier.


manas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Witam-ja akurat preferuję 1:72,ale ten model co robisz toż to cacko,a i jeszcze ten "bajer" z klamerką,patrzyłem i myślałem

że najtrudniejsze do wynalezienia są rzeczy proste-no nic tylko pogratulować.Pozdrawiam serdecznie-Janusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany chciałbym zobaczyć realną fotę tak "zjechanego " fotela. Jak-38 były w linii około 16-17 lat.

Proponuję zobaczyć jak wyglądają K-36 na naszych Su-22 czy też MiG-29 i wyciągnąć wnioski. Dodam że nasze mają około 25 do 30 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Chyba na foteliku się skończy...

Ponad 6000 wyświetleń, 92 odpowiedzi, 7 stron i mamy FOTEL

Niekwestionowany lider Forum!

Uahhhahaaaaaaaaaa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czy zdecydowałeś już jakimi kolorami go pomalujesz? Zastanawiam się czy go też nie rozgrzebać, ale jak patrzę na zaproponowane przez HB kolory do tego kamo to mi przechodzi, a jakoś sam niczego nie mogę dopasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Kwestia zużycia fotela dyskusyjna, choć samo zużycie zrobione w pyteczkę.

Nie podoba mi się natomiast to co jest na burtach kokpitu, jakby ktoś tam mazakiem coś mazał.

Domyślam się że to jakieś smugi miały być, ale chyba za dużo i zbyt wyraźne je zrobiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.