Skocz do zawartości

Projekt grupowy - Japońskie niszczyciele typu Mutsuki 1/700


chudyhunter

Rekomendowane odpowiedzi

Render bardzo fajny - idąc tym tropem na forum War Thunder znalazłem fotkę Mikazuki z ostatnich jego chwil. Raczej pocztówka niż źródło informacji ale pocieniony tylny komin widać.

Korzystając z okazji chciałbym się Was jeszcze zapytać jak zamierzacie wykonać pasy poszycia burtowego. Według mnie ten górny pas (burta śródokręcia i rufy) był wypukły, dolny wklęsły. Jakie jest Wasze zdanie?

Wracając jeszcze do tego elementu, który zaznaczałem na zdjęciach, muszę to poprzymierzać organoleptycznie jak będę miał łajbę w rękach, bo coś mi tu nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach tez widać:

 

doncook63.jpg

Na sronie 123 w Gakkenie masz mutsuka z pocienkoconym kominem, to tylko rysunek, ale lepsze to niz nic....

Edytowane przez Szydercza Gała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak se siedzę przy rybce i patrze na to twoje zdjęcie Michał potem na tego Pitrołda...

XrfhbvUt_400x400.jpg.53f4ec5b674b7c2fa2f83872bfcf648b.jpg

 

Wygląda na to że wszystkie bulaje są do poprawki, dziobowe są nieznacznie za wysoko i nie zmieści się kabel. Kluzy kotwiczne też są chyba źle osadzone. O ich kształcie nie wspomne...

Poszła szpachla na wszystko. Jak robić to na wesoło. Dobudowuje "zasadniczo" teraz te ścianki ze zdjęcia @wolfik.

IMG_20200210_223250.thumb.jpg.d54e58465f2d4c7da195b94dbfd6bf74.jpgIMG_20200210_222946.thumb.jpg.5fba407432edc834776b7ad0e01fd012.jpgIMG_20200210_223129.thumb.jpg.4040a28bf67f2b7276bac67751ac6fa3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Marcin Rogoza napisał:

Łoj, dobrze, że ja się za ten projekt nie chwytałem - spędziłbym przy nim chyba pół żywota ?

 

Teraz, Szydercza Gała napisał:

Paweł k..... miało być na luzaku

Co zrobić ?!

"Niech ryczy z bólu rany łoś [...] Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś" 

:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oleje po destrukcji na żabie sobie schną, więc po cichutku i niespiesznie zblizam sie do otrEMbUF :haha: Jutro, też będą schły, więc wyżej wspomniane wsypię i zaleję.

Wkładka z gniazdem:

 

49518491732_d2ee676d03_o.jpg

 

Piskle siedzi w dziurze:

 

49518491772_14be2d7a29_o.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dziś w nocy zacząłem psucie swojego. Z prawej są dwa rzędy bulajów bo nie zauważyłem na początku, że są jedne niżej drugie wyżej:szczerbol:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załamany ilością i małością blach zerkam tu systematycznie i moja wiara zaczyna upadać - wy tu jakieś cuda czynicie ... no nic na razie podpatruje i zbieram siły na starcie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, chudyhunter napisał:

Laskonogi ja się pytam gdzie jest galeria diabła piszczałki!?

siedzi w piekle lenistwa, ale w tym czasie wyprodukowałem poza programem typ 45 dragona i zaraz diabeł idzie do czyśćca :)

..... A w ogóle to proszę mi tu po ambicji nie jechać :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parafrazując słowa Brunera z filmu "Stawka większa niż śmierć"  - "Synku, ja jeszcze nawet nie zacząłem jeździć po ambicji... Oj, u nas to byś się wiele nauczył"  :haha:
A w ramach tematu - macie chłopy zacięcie do walki z mikro-materią - podziwiam :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Messer napisał:

A w ramach tematu - macie chłopy zacięcie do walki z mikro-materią - podziwiam :D 

Haha :) jak już jedziemy z cytatami z filmów, to piosenka Anny Jurksztowicz z filmu Kingsajz "Małe jest piękne, każdy z nas to wie" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna gotowosc do pojechania po mojej ambincji :), generalnie zakładam w ciągu miesiąca skończyć piszczałkę i wypłynąć na niszczycielu w sina dal...

Edytowane przez laskonogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.