Skocz do zawartości

Zadajemy pytania, dostajemy odpowiedź


DeX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich:

Czy mogę kupić taki lakier do modelu plastikowego (dokładniej italeri):

http://allegro.pl/item735719515_motip_lakier_gotowy_spray_200ml_mnostwo_kolorow.html

i czy podkład musi być najlepiej motipa czy może być inny??? Czy ta farba żre plastik???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... Mam takie malutkie pytanie. Jakie kupić jak na razie pędzle (chodzi o nr Italeri). Do małych jak i dużych powierzchni. Za jakiś czas dokupię parę innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... Mam takie malutkie pytanie. Jakie kupić jak na razie pędzle (chodzi o nr Italeri). Do małych jak i dużych powierzchni

Spróbuj w google.pl wpisać "+italeri +pędzle +sklep". Powinno Ci się pojawić całe mnóstwo wyników.

Czy o to Ci chodziło, czy też o wymiary pędzli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj w google.pl wpisać "+italeri +pędzle +sklep". Powinno Ci się pojawić całe mnóstwo wyników.

Czy o to Ci chodziło, czy też o wymiary pędzli?

 

Wiem jakie mają Italeri nr. Chodziło mi o nr tych pędzli. Do dużych i małych powierzchni.

Czy wystarczą płaski nr 6 i okrągłe nr 000, 1 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanie. Czy firma modelarska Master Box (MB) jest dobra dla modelarzy początkujących??

Bo spodobał mi się czołg:

-- T-1A BREDA - Lekki czołg niemiecki

i - Niemiecki transporter amunicyjny T-1A

 

http://mojehobby.pl/szczegoly.php?grupa_p=1&przedm=548367

 

http://mojehobby.pl/szczegoly.php?grupa_p=1&przedm=548371

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest. Bez tony szpachli nie skleisz, nic do siebie nie pasuje, części trzeba przycinać, a filigranowe gąski bez wprawy nie wychodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może uda Ci się upolować za tą ceną Universal/Bren Carriera od Tamiyi - stary ale jary. Może nawet panzer IV D tamki stary za mniej niż 50 się znajdzie. Stara Tamiya jest dobra i tania. No, na obecne standardy głównie tania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się Panzerkampfwagen IV H4.

Wiem, że kosztuje 53zł.49gr ale możliwe, że uzbieram to parę złotych.

I zrobił bym malowanie Pactrą A104 Panzer Dunkelgelb

 

116rn.jpg

 

 

http://mojehobby.pl/szczegoly.php?grupa_p=1&przedm=103758&kateg=288859[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do lakierów. Zamierzam kupić model italeri ciężarówki (prawdopodobnie daf 95 xf super space cab) i chciałbym kupić lakier motipa (taki jak się samochód maluje) w sprayu bo są dobre. Jeżeli chcę czerwony i pójdę do sklepu to skąd mam wziąć dokładne oznaczenie lakieru?? Jak dobieracie lakier??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Mam problem, a mianowicie kupilem figurke trumpetera sowieckiego oficera.

Powiedzcie co on nosił ta tym pasku na ramieniu, bo instrukcja nic nie pokazuje, a w zestawie jest tylko kabura skórzana x 2, z czego jedną ma przy prawym boku, i jest pepesza... Co on tam miał, bo nie mam pojęcia ?

 

9ace23f302c73e4bm.jpg

(zdjęcie pożyczone ze strony missionmodels.com)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gunze ma dwa plyny do kalkomanii

Niebieski Mark Setter

Zielony Mark Softer

 

Rozumiem ,ze zielony jest do zmiekczania , czyli kupic niebieski zeby mi kalki nie swiecily jak psu jaja ?

I smaruje przed nalozeniem kalki na model czy po nalezniu kalki smaruje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.