Skocz do zawartości

Czy to Black Hawki?


sianko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, takie coś uchwyciłem: formacja 12 śmigłowców nisko lecących ( przypuszczam jak w tytule) , z kierunku zachodniego na wschód. Ktoś jest w stanie rozpoznać w miarę typ tych helikopterów ( wiem że to malutkie, ale może coś tam widać charakterystycznego)?

PSX_20220220_163812.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Tap-chan napisał:

Black Hawki, widać od razu po oknach w drzwiach przedziału transportowego.

 

Poważnie mówisz czy sobie żartujesz? Bo ja tam nic nie widzę na tej fotce. 

 

14 godzin temu, sianko napisał:

Witam, takie coś uchwyciłem: formacja 12 śmigłowców nisko lecących ( przypuszczam jak w tytule) , z kierunku zachodniego na wschód. Ktoś jest w stanie rozpoznać w miarę typ tych helikopterów ( wiem że to malutkie, ale może coś tam widać charakterystycznego)?

PSX_20220220_163812.jpg

 

 

Co ciekawe wczoraj były widziana formacja Apaczów w ilości kilkanaście sztuk lecąca na wschód. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rzeznik napisał:

Poważnie mówisz czy sobie żartujesz? Bo ja tam nic nie widzę na tej fotce

Serio nie widzisz w drugiej maszynie pilota machającego do ludzi na ziemi?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Moses napisał:

Serio nie widzisz w drugiej maszynie pilota machającego do ludzi na ziemi?

Kurła, przepraszam zaspany byłem, chodzi Ci o tego pilota w pomarańczowych skarpetkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Jakiś czas temu krążył taki BH kilkadziesiąt metrów nad moim domem. Nie polecam doświadczenia, kiedy tego typu maszynka wisi nad człowiekiem to mimowolnie odpala się myślenie "a co jeżeli właśnie teraz dojdzie do jakiejś awarii" 😅

 

bh.thumb.jpg.ead14dcfed4d120ee8e6b6a3c4078d6d.jpg

 

Podobno szukali jakiegoś niedoszłego (na szczęście) samobójcy-nastolatka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Dudzio napisał:

kiedy tego typu maszynka wisi nad człowiekiem to mimowolnie odpala się myślenie "a co jeżeli właśnie teraz dojdzie do jakiejś awarii"

Dziwny jakiś jesteś z takimi przemyśleniami...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dudzio napisał:

Nie polecam doświadczenia, kiedy tego typu maszynka wisi nad człowiekiem to mimowolnie odpala się myślenie "a co jeżeli właśnie teraz dojdzie do jakiejś awarii"

 

Jest to bardziej bezpieczne niż stanie na przystanku i czekanie na autobus a o jeździe samym autobusem już nie będę wspominał.

Pozdrawiam.

Andrzej.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dudzio napisał:

 "a co jeżeli właśnie teraz dojdzie do jakiejś awarii" 😅

To co ja mam powiedzieć jak codziennie (no prawie) nad moim domem fruwają M-346 Bieliki, PZL-130 Orliki, Mi-2, SW-4 Puszczyki, M-28 Bryzy w ilościach takich że człowiek zastanawia się jak nawigatorzy są w stanie opanować to stado fruwadeł?

A, do tego jeszcze cywile z aeroklubu i LAW, miliony awionetek typu Cessna, Diamondy,  itp. I jeszcze cywilne Robinsony i Guinbale.

Baniak nieraz trzeszczy ale człowiek żyje i jest dumny że mieszka w stolicy polskiego lotnictwa wojskowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kabarecik był raczej do obaw kolegi, że śmigłowiec może się zepsuć nad blokiem...

25 minut temu, jmx62 napisał:

Co ja przez te dwadzieścia parę lat tu widziałem hohoho, niejeden z Was by zazdrościł.

Wiem, rozumiem, zazdroszczę!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.