Skocz do zawartości

P-39Q Airacobra Arma Hobby 1/72 Połynin


myszaty

Rekomendowane odpowiedzi

Obiecałem warsztat .......więc zaczynamy :

 

16658730582314288995191749982878.thumb.jpg.10c153d545a7f96933a30b72b13b45d3.jpg z oględzin -....rewelacyjne detale, piękne powierzchnie i linie podziału - no jest moc. Merytorycznie  .......itd.

Biorąc pod uwagę mą indolencję  to będzie ze pudła.

Choć mam jakieś dziwne przemyślenia na temat  malowania. Przedstawię je później.

 Ale jak to mówią  .... alleluja i do przodu.

Ajrakorba  go!

 

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odważny?  Bez przesady -

ramki i detale wyglądają rewelacyjnie - tu nie będzie trzeba walczyć z materią 🙂 wystarczy nie sp....ć tego.

Tak po prawdzie jedyne miejsca gdzie będzie trochę uważać to te:

16659215864921611390734336630785.thumb.jpg.f624cdf9566707e5b590c66663f9faf5.jpg i dla mnie niezbyt zaawansowanego modelarza mogą dać popalić.

P.s jak widać wydechy są całkiem ok - nie widzę zbytniej różnicy pomiędzy nimi a drukiem 3d...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze myślałem, że to Aircobra. Jeśli więc chcesz podyskutować o indolencji, to najwyższe miejsce podium jest moje. Niezależnie od tego chętnie pooglądam.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, myszaty napisał:

Pierwsz koty za płoty...

Aż mi szkoda paćkać to farbą.1665944521957274060163071183245.thumb.jpg.17871d51793d6832c4b3b2afcb6e4866.jpg

Tylko jak teraz wmontować kalkomanię?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całość praktycznie w bell green tylko punktowo czarny.

Kalki powinienem dać  radę położyć - zydelek na razie zostawiam luzem.

Nie zdecydowałem jeszcze czy z ramki czy druk...

Coś mi aerek nawala - słabo rozpyla chyba odpuszczę na chwilę tę drobnicę - może uda się w tym tygodniu ogarnąć procona - było by super.

Edytowane przez myszaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, myszaty napisał:

Odważny?  Bez przesady -

ramki i detale wyglądają rewelacyjnie - tu nie będzie trzeba walczyć z materią 🙂 wystarczy nie sp....ć tego.

Tak po prawdzie jedyne miejsca gdzie będzie trochę uważać to te:

16659215864921611390734336630785.thumb.jpg.f624cdf9566707e5b590c66663f9faf5.jpg i dla mnie niezbyt zaawansowanego modelarza mogą dać popalić.

P.s jak widać wydechy są całkiem ok - nie widzę zbytniej różnicy pomiędzy nimi a drukiem 3d...

Różnica w wydechach polega na tym, że te drukowane mają nawiercone otwory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.10.2022 o 00:39, myszaty napisał:

Choć mam jakieś dziwne przemyślenia na temat  malowania.

Rozumiem, że będziesz robił malowanko według schematu zaproponowanego przez Armę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grzes napisał:

Rozumiem, że będziesz robił malowanko według schematu zaproponowanego przez Armę?

No właśnie nie do końca na razie do mnie trafia ( tym bardziej że jeszcze nie opisali dlaczego tak, a nie inaczej) , bardziej ten kolorowy ogonek - i tu mam inne pomysły.

Nie przekonuje mnie stricte żółta część stała.

Raczej pożółkły biały lub mocno wyblakły olive drab... czerwoną częś steru - jak najbardziej mogę przyklepać.

No tak mam...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.