Skocz do zawartości

Lotnicze nowości 1:144


PKD4GA

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, grane napisał:

 

Po za tym pierwszy Revell (04958) ma podane na pudełku "227 parts", a ten "tańszy" "114 parts" więc pewnie ma okrojone wnętrze.

Już wiem skąd ta cena, model jest wyłącznie w wersji lotnej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Wpadło mi już w łapki nowe wydanie MiG-21bis od Eduarda. Sam plastik to znany i lubiany temat, ale polecam zwrócić uwagę na nowe malowania, są cudne. W saszetce zmieścili sowieckiego gieroja z Afganistanu, kolorowego Libijczyka, low-visowego Chorwata, żółciutkiego Węgra i oczko w głowie, czyli gdyński 0880 z herbem mojego rodzinnego miasta na kadłubie. Mimo skali, ten herb tam widać, tego mi było trzeba do szczęścia :D Widać skok jakościowy względem kalkomanii pakowanych kilka lat temu do Dual Combo.

Mam teraz trzy modele ołówków i nadwyżkę kapitalnych malowań, a planowałem tylko dwa srebrne poloniki...ech, klęska urodzaju :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Trochę zapowiedzi od Bigmodel na Facebooku:

Cytat

 

No witojcie po dłuższej przerwie. Z informacji. Mi-2 robi się i jeszcze w międzyczasie dwa projekty. Poza tym uruchamiamy produkcję kalkomanii, wraz z kolegą Adamskim który jest projektantem kilku z nich. Kalkomanie będą sprzedawane pod marką Vinci - nazwa jak z filmu Machulskiego. Na początek An-2 Polska Walczy w 1/72 i 1/48 właśnie jego projektu - są już gotowe.
Kalkomanie zostały przetestowane przez największych "upierdliwców" modelarzy i dały wynik pozytywny. Kalki się kładą bez żadnych płynów, ale jak ktoś chce to może stosować i na tą chwilę się nie targają. Poniżej schematy malowania. Pod koniec przyszłego tygodnia jeszcze kilka nowości: Złoty Boeing 737-400 "Wspólna sprawa"1/144, Mi-2 Policja 1/48, Sokół w 0417 w trzech malowaniach min. SAR 1/48, Sokół Policja SN-32XP w dwóch malowaniach, An-24 Tarom 1/72, Jak-40 rządowy 1/144, An-24 Lufthansa 1/144, An-24 Lot 1/144, IŁ-14 Lufthansa 1/144, W przygotowaniu - Boeing 737-300 Lot, Lot Centralwings, Lot Logitech 1/144, EC-135 LPR oraz Straż Graniczna 1/32 i 1/72. An-2 "Kubuś" (Maspex)1/72,1/48 Mi-24 z Husarem 1/72, 1/48, Mi-2 Policja 1/72, P-40 Tomahawk British - 1/32, 1/48, 1/72, Boeing 737-800 Enter Air - malowanie na 100 lat niepodległości 1/144. Jeżeli macie jakieś propozycje to czekamy - na pewno coś da się zrobić. Jeżeli jesteś projektantem kalkomanii i chcesz z nami współpracować - to jesteśmy otwarci - zapraszamy. Projekt pod nazwą VINCI powstał przy współpracy Adama P. i Filipa J. (RODO) którym dziękuję za wsparcie we wdrażaniu tego projektu. Sklepy zainteresowane naszą ofertą prosimy o kontakt z Bigmodelem. Dalsze informacje wkrótce.
Pozdro
Adam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim! 

Jestem tu nowy, głównie składam samoloty cywilne i transportowe.

Mam pytanie do osób o podobnych zainteresowaniach - Czy ktoś coś wie o gift secie Revella Boeing 767 The Rolling Stones zapowiadanym na 2019 i dalej nie wypuszczonym?

https://www.scalemates.com/pl/kits/revell-05687-boeing-767-rolling-stones--1182651

Może wiecie, a może nie - ten samolot to nasz pierwszy LOTowski 767-300 o regu SP-LPA, więc tym bardziej wyczekiwany zestaw. :)

https://www.planespotters.net/airframe/boeing-767-300-zs-nex-aeronexus-corporation/eg489e 

 

Pozdrawiam,
Rafał

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.